Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Децата на Майкъл
Мадона & Майкъл форуми > Майкъл Джаксън > Майкъл Джаксън
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33
damita
Да събираме снимките тук, че другата тема си се превърна просто в тема за снимки на Майкъл. Пък техни има да излизат доста...
Gery_MJ

Gery_MJ

Gery_MJ

Забелязах тези две снимки, закачени на стените в Невърленд wub.gif

Kathie
Като гледам първите снимки, и думите на Дами... sad.gif ще им излизат нови снимки, а Майк няма да е на тях.
RockTheBoat

jaco12
Наща Парис ще става метълкаа biggrin.gif
Psihea
Баща му класическа слуша, то накъде забило, горкото biggrin.gif

Нека някой да постне и в тази тема снимката /последната излязла/, дето Бланки е с розово <3
Snow
Цитат(RockTheBoat @ Jan 8 2010, 08:05 AM) *

damita
Парис ми е любимката на мен. Много красиво дете със страхотно излъчване.
Gery_MJ
Цитат(damita @ Jan 11 2010, 12:19 AM) *

И на мен ми е любимка.Има много красиви очи wub.gif

sasha_cherry
Цитат(damita @ Jan 11 2010, 12:19 AM) *

На мен пък Бланкет ми е много сладък и малко ми напомня на Майкъл smile.gif
Gery_MJ
Да, Бланкет е сладур

Gery_MJ
Снимките от Нанси Малник

http://tranz.it/load.php?id=IfgWsOtQzsx8DLwm458410
Gery_MJ
Цитат(Kathie @ Jan 11 2010, 11:56 AM) *

didka mj
Да, Майкъл вече няма да го има на техните снимки, но пък в тази тема винаги ще присъства ... в подписите на споделящите тези прекрасни снимки ... mj_heart.jpg
Posh Candy
Божичко, всяко едно от тези деца има такъв зрял поглед и излъчване ... blink.gif Всичките ли носят ДНК от М.Дж. или не се знае?
Kathie
На мен любимка ми е Парис - има силно пленяващ поглед...невероятно красиви очи wub.gif Принс и тя, винаги са имали зряло излъчване(което със сигурност е резултат от факта, че са били възпитавани от Майкъл...уважавам го за това, че въпреки многото пари и славата ги е отгледал като нормални деца, а не като банда глезени лигьовци)...а Бланки, знам ли, дали защото все още е малък, но винаги носи един отнесен поглед и в повечето пъти се питам 'Is anybody even in there?" hihi.jpg
damita
Цитат(Posh Candy @ Jan 11 2010, 06:09 PM) *
Божичко, всяко едно от тези деца има такъв зрял поглед и излъчване ... blink.gif Всичките ли носят ДНК от М.Дж. или не се знае?

Всъщност, никой не може да потвърди това, но пък е видно, че каквото и да им е ДНК-то, духът е Майкълски.
Didaa
Децата са като огледало на своите родители. А тези които са по- зрели, които изглеждат и се държат като по- възрастни от колкото са, обикновенно са по- специални. Или са преживяли труден пориод, проблеми или по една или друга причина им се е наложило да се сблъскат със света на възрастните по- рано от обичайното. Такива са моите впечатления.
А децата на Майкъл едва ли са имали нормален (по-общоприетите разбирания) живот, но съм сигурна, че са получили много, много любов, а това е най- важно.
Snow
Цитат(Didaa @ Jan 11 2010, 11:49 PM) *
... А тези които са по- зрели, които изглеждат и се държат като по- възрастни от колкото са, обикновенно са по- специални. Или са преживяли труден период, проблеми или по една или друга причина им се е наложило да се сблъскат със света на възрастните по- рано от обичайното. ...

Да.
Винаги са ме притеснявали прекалено зрелите деца, защото това не е обичайно. И не ми харесва особено, че неговите изглеждат чак толкова порастнали.
didka mj
И той е бил такъв на тяхната възраст ...
RockTheBoat

Kathie
Цитат(RockTheBoat @ Jan 12 2010, 08:53 PM) *

Колко е красива само mj_heart.jpg
RockTheBoat

Gery_MJ

mj_heart.jpg

didka mj
Ох ... рева ... crying_anim02.gif
Gery_MJ
Цитат(didka mj @ Jan 15 2010, 04:39 PM) *
Ох ... рева ... crying_anim02.gif

crying_anim02.gif emoticon-0134-bear.gif

mj_heart.jpg
applehe@d
Тази с парис е жестокаа
А това малкото Принце 1 ли е?!?!?ЛЕЛЕ КОЛКО Е СЛАДУРСКО... и как му е хванало ръката.Някаква голяма ръка и една мъничка,която се нуждае от обич...Майкъл им я даде... ина трите hihihiaiaia.jpg hihihiaiaia.jpg hihihiaiaia.jpg ОБИЧАМ ГОООООО
RockTheBoat
Kathie
Цитат(RockTheBoat @ Jan 14 2010, 07:12 AM) *

Тези не бях виждала преди - супер сладурски са mj_heart.jpg
Gery_MJ

Gery_MJ

mj_heart.jpg

Gery_MJ

didka mj

didka mj

didka mj

Psihea

култ hihihiaiaia.jpg
Siddharta
така е всички сте прави, истината е, че Майкъл им е създал отново по негов стил илюзия, да четат, да слушат, да се обичат, да са заедно, да са добри, няма да забравя как парис държеше ръчичката на Бланкет на церемонията, изключително.. Но в реалния свят, жиотът нито се развива в Нерърленд, нито някой ще цени тези 3 прекрасни същества. Те не очакват, но ние очакваме много от тях и пази ги, Майкъл , защото когато те пораснат и теб те няма, ще останат неразбрани.
И трите имат доста умни физиономии, а бланкет е чудесно и будно дете, от снимките се вижда, че едва стъпва по Земята, чаровник, на мен също напомня за Майкъл.
Той е техен баща, без значение ДНК.то и въпреки това мисля, че той е последният човек на Земята, който ще скрие, ако е осиновил дете..
Все пак Деби Роу с него или по друг начин ги е създала като "подарък" за самия Майкъл
Любов и мир и м пожелавам, дано запомнят всичко научено от него на тази крехка възраст, дано си спомнят, че той постигна всичко с труд и се опита да се развие, напук на вс останали звезди и цялото му семейство..
забелязвате ли, че на рожденните дни на децата няма роднини-- няма я Джанни.. няма я баба Кат :S реалността ..
RockTheBoat

applehe@d
Цитат(apple_head @ Jan 18 2010, 07:52 AM) *
така е всички сте прави, истината е, че Майкъл им е създал отново по негов стил илюзия, да четат, да слушат, да се обичат, да са заедно, да са добри, няма да забравя как парис държеше ръчичката на Бланкет на церемонията, изключително.. Но в реалния свят, жиотът нито се развива в Нерърленд, нито някой ще цени тези 3 прекрасни същества. Те не очакват, но ние очакваме много от тях и пази ги, Майкъл , защото когато те пораснат и теб те няма, ще останат неразбрани.
И трите имат доста умни физиономии, а бланкет е чудесно и будно дете, от снимките се вижда, че едва стъпва по Земята, чаровник, на мен също напомня за Майкъл.
Той е техен баща, без значение ДНК.то и въпреки това мисля, че той е последният човек на Земята, който ще скрие, ако е осиновил дете..
Все пак Деби Роу с него или по друг начин ги е създала като "подарък" за самия Майкъл
Любов и мир и м пожелавам, дано запомнят всичко научено от него на тази крехка възраст, дано си спомнят, че той постигна всичко с труд и се опита да се развие, напук на вс останали звезди и цялото му семейство..
забелязвате ли, че на рожденните дни на децата няма роднини-- няма я Джанни.. няма я баба Кат :S реалността ..

Е.те са си негови и днк-а и всичко.съгласна съм с теб за някои неща,адашке hihihiaiaia.jpg
Gery_MJ
damita
Олеле, сладурчетаааа! wub.gif
RockTheBoat
Душички wub.gif
RockTheBoat

zozilina
^ау, сладури smile.gif какво ли готвят тука wub.gif
valiamj
Сладури големи !
RockTheBoat
RockTheBoat

wub.gif

RockTheBoat

Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.