Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Kylie X Tour 2009
Мадона & Майкъл форуми > Музика > MMusic Ladies > Кайли Миноуг
vladito
Може би знаете, че Кайли предприема две нови обиколки из Европа и Северна Америка през тази година.
Обявени са засега няколко интересни дати за тук: Мадрид и Лисабон са сравнително най-осъществими. От един час отварям сайтове на различни компании и съм малко разочарован. Никоя не лети директно до Мадрид. Трябва тръгването да е от Букурещ. За Лисабон пък има прекачване през Виена и съответно престоят е адски дълъг. Концертът там е на 4 юли, а най-близкото възможно заминаване е на 28 юни.
Но пък това е Кайли. Америка е много далеч. Не си ли струва да я видим отново. Нови костюми, различен сетлист, онзи дяволски готин поглед. Настръхвам само като си помисля. Още не съм го измислил добре. Датите за Европа са следните:
Гданкс, Полша - 4 юни
Мадрид, Испания - 2 юли
Лисабон, Португалия - 4 юли
Скандерборг, Дания - 6 август

Кайли!!!!
damita
Aз ще я чакам на турне догодина в София и района. smile.gif
nonatm
Компании директно до Мадрид летят, но цените не са от "народните" в момента smile.gif

http://www.easyjet.com

http://www.air.bg/
bohemik
Това е страхотно! И аз обаче ще я чакам някъде наблизо.
valiamj
И аз също ще я чакам тук някъде наблизо да дойде.
nik
Тя май тази година ще прави две турнета едно след другото - новите дати от миналогодишното и съвсем различно шоу за американската публика.
acho001
ААААА Супер новина .Особено за Мадрид .
Уф точно ще съм в Испания тогава ,аз видях сайта за билетите ,но така и не мога да разбера кое е за пред сцената :

KYLIE - MTV Day
Thursday, July 2 2009
Plaza de Toros Las Ventas - Madrid
19:00 - Opening time.
20:00 - Inicio Actuaciones
22:00 - Kylie Minogue

Tickets on sale
Status Ticket type Euros Quantity

Available Available Reserved Seat 79,50

(The price includes 70,00 Euros for ticket and 9,50 Euros for distribution costs. Taxes included.)

Available Available Reserved Seat 68,00

(The price includes 60,00 Euros for ticket and 8,00 Euros for distribution costs. Taxes included.)

Available Available General Ticket 51,50

(The price includes 45,00 Euros for ticket and 6,50 Euros for distribution costs. Taxes included.)

Аз мисля че е последното ?Бихте ли помогнала ,за да мога да се оринтирам за цената.
То няма нито схема на стадиона ,нито нищо в тикетмастъра.
И някой ,може ли да ми каже дали ще има разлика в цената ако доставката е до Испания.
Уф тая вечер няма да се спи.
Благодаря ,че сте постнали това тук ,иначе нямаше да знам .
damita
Да, General Ticket ти трябва. Препоръчително е да си намериш доставка на испански адрес, защото е възможно да не изпращат до БГ. Но просто провери в опциите.
acho001
Мерси ,damita .
Сега ще предстоят преговори smile.gif , страхотно е че обаче продължава с турнето.
Дали ще ни навести някои слънчев ден отново ?
ГрифонъКривоустъ
Ама това не е турнето, тя просто ще изпее само няколко песни на различни фестивали, като този в Гданск.
damita
Абе да ти кажа в Ишгъл бая попя. 19 песни. smile.gif Ако сетлистът е същия си заслужава. smile.gif
ГрифонъКривоустъ
Хм, дали да не си купим билети за Гданск? хем е сравнително наблизо, хем струва 2,5 ? (!!!)
damita
Ама разбира се, сигурна съм, че ще е много приятно пътуване + Кайли! smile.gif Аз вече съм напълно разорена и не искам да ми минават никакви порочни мисли. smile.gif
vladito
QUOTE(damita @ May 12 2009, 12:59 PM) *
Ама разбира се, сигурна съм, че ще е много приятно пътуване + Кайли! smile.gif Аз вече съм напълно разорена и не искам да ми минават никакви порочни мисли. smile.gif

На мен именно такива ми минават, защото то буквално си е почти цялото шоу от преди и си струва напълно. Не знам вече как да постъпя. Искам да я видя на всяка цена, но нямам никаква финансова възможност за това.
ГрифонъКривоустъ
Ама и сцената ли е същата??
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.