Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Коледно пожелание от Кайли
Мадона & Майкъл форуми > Музика > MMusic Ladies > Кайли Миноуг
damita
What a year!! I have had an absolutely wonderful 2008 and want to thank you for helping make it so. I have traveled to so many countries for the first time and revisited some amazing places. It's been a pleasure to be on the road and sharing time with my touring 'family' on 'X2008' and of course sharing these incredible experiences with you!

Wishing you a Merry Christmas and all good things for 2009.

Love to you all, Kylie x

А ние какво ще й/си пожелаем? smile.gif
valiamj
Да продължава все така да ни радва! Кайли , обичаме те!
bohemik
Да остане все така лъчезарна, невероятна и обсебваща, а на себе си пожелавам-още няколко концертни срещи! Обичаме те!
damita
Аз й пожелавам много, много здраве и да продължава да бъде същото слънчице. И нека ни огрее в София поне още няколко пъти. Обичам те, Кайли! wub.gif
Wild~Rose
Желая и много здраве, щастие и любов. Нека бъде все така чаровна и усмихната, и през 2009 да ни зарадва с нов албум!!! heart.gif heart.gif heart.gif
Lady Madonna
Аз и желая много щастие ,здраве,любов ,късмет и всичко най-хубаво ,което е възможно! Нека ги има тези неща ,пък дори и да не дойде пак в България!Обичам те,Кайлинце!
martin_BG
ще дойде, ще дойде
аз й желая всичко казано по-горе на max и в най-силна степен да е здрава tumbsupm.jpg
nik
Ние сме едно от новите места, които е посетила, а тъй като бяхме окупирали първи ред и се забелязвахме, реално има предвид нас, тоест ни поздравява лично. Ех, че хубаво! hihi.jpg
damita
Хахаха, не се бях замисляла... mj_damn.jpg
martin_BG
tumbsupm.jpg hihi.jpg
vladito
Включвам и себе си в листата на поздравените. Макар че съм й малко обиден. Съдрах си гърлото да крещя за "The one".
soulladder
QUOTE(vladito @ Dec 25 2008, 03:41 PM) *
Включвам и себе си в листата на поздравените. Макар че съм й малко обиден. Съдрах си гърлото да крещя за "The one".

И аааааааааааааааааааааааааааазззззззззззз
зззззззззз. Но не съм й обидена. Може ли да се обидя на някого, който ме гледа ТАКА???
damita
Изобщо не съм й обидена, макар че отлично ни чу как викахме CON-FIDE IN ME и пак не я запя! sad.gif

smile.gif
bohemik
Кой може да се сърди на такова съкровище?! Кайлииииииииииииииииииииииииииии!
nik
Аз мога да й се сърдя. Ето, сърдя й се! Оф, не мога, милинката ми Кайличка!!! mj_heart.jpg
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.