Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: DL: Intimate & Live Tour
Мадона & Майкъл форуми > Музика > MMusic Ladies > Кайли Миноуг
Wild~Rose

Download
damita
Обичам те! smile.gif

Нямам търпение да се прибера във Варна, за да си го сваля... mjcrossed.jpg
mary_shery
Мерси много! smile.gif Свалям още сега, утре ще гледам Кайлиииииииииииии!!! ohh.jpg icon_mj3.jpg mjcrossed.jpg
fanimj
нещо линка не работи... уж ще започва да се сваля, ама не тръгва въобще duh1.jpg
Wild~Rose
Ммм, странно. При мен тръгва нормално. duh1.jpg
fanimj
нещо при мен е бил проблема, най-накрая го изтеглих...sorry...много е добро качеството icon_mj1.jpg много ценен запис за всеки фен на Кайли blink.jpg
damita
Гледах го най-сетне! Ебаси якотоооооооооо! Кайли изкарва цял концерт почти само с пеене и звучи и изглежда страхотно! Сетлистът е супер, пълен с песни от моето албумче, включително и една от специалното издание.
Каква е тази песен Free? Имаме ли й студиен запис? Моментът, в който от бавно мина в бързо... ooo.jpg Better the Devil You Know... ooo.jpg Жестока Did It Again! ooo.jpg
Толкова добре отговаря на името си това турне... Мога само да завиждам на онези, които са го преживяли на живо! radosnice.gif
Gorgeous
абе аз така като гледам тя яко турнета прави!!!!!!!

защо чак сега дойде в БГ sad.gif
damita
Те повечето изпълнители започнаха да идват чак напоследък... Но ще се връщат, сигурна съм. smile.gif
vladito
Това и "Fever" са най-добрите турнета на Кайли. Но за "Intimate and live" нямам думи просто. Колкото и пъти да съм го гледал, все се изумявам. Адски приятно, но супер вокално. Като знам Кайли в каква ситуация е била тогава и че й е коствало не малко усилия да направи дори и този семпъл декор, и става едно топло на душата. Да не говорим, че изглежда фантастично и пее песни, които, най-вероятно, няма да чуем на живо никога вече.
martin_BG
аз пък си чакам официалноно ДВД до пристигне. Нямам търпение да ми го доставят icon_mj3.jpg
damita
QUOTE(vladito @ Oct 20 2008, 11:37 PM) *
Това и "Fever" са най-добрите турнета на Кайли. Но за "Intimate and live" нямам думи просто. Колкото и пъти да съм го гледал, все се изумявам. Адски приятно, но супер вокално. Като знам Кайли в каква ситуация е била тогава и че й е коствало не малко усилия да направи дори и този семпъл декор, и става едно топло на душата. Да не говорим, че изглежда фантастично и пее песни, които, най-вероятно, няма да чуем на живо никога вече.

Моля те, разкажи повече!
martin_BG
QUOTE(damita @ Oct 20 2008, 11:59 PM) *
QUOTE(vladito @ Oct 20 2008, 11:37 PM) *

Моля те, разкажи повече!

говори за финансовото състояние, или по-точно това, което компанията и е предлагала като бюджет. Не личното и финансово състояние blink.jpg
damita
Разбирам.
Много е специално това турне. Любимо ли е на феновете?
vladito
QUOTE(damita @ Oct 21 2008, 12:12 AM) *
Разбирам.

В интерес на истината посещавам един голям неин френски форум, където са по-комерсиални и не им допада този инди период. На мен обаче това е музиката, която искам да чувам от Кайли. Просто това е нейният стил, с който може да продължи кариерата си и като стане на 60. Но се вижда, че няма успех, макар че по онова време нищо е нямало да има успех. Иначе Мартин ти е обяснил за финансите.
martin_BG
Разбирам.

дам, както и албума IP, защото само феновете са си го купили hihi.jpg
vladito
QUOTE(martin_BG @ Oct 21 2008, 12:21 AM) *
Разбирам.

дам, както и албума IP, защото само феновете са си го купили hihi.jpg

Супер ирония, браво!

damita
QUOTE(vladito @ Oct 21 2008, 12:21 AM) *
В интерес на истината посещавам един голям неин френски форум, където са по-комерсиални и не им допада този инди период. На мен обаче това е музиката, която искам да чувам от Кайли. Просто това е нейният стил, с който може да продължи кариерата си и като стане на 60. Но се вижда, че няма успех, макар че по онова време нищо е нямало да има успех. Иначе Мартин ти е обяснил за финансите.

Обожавам този период. Умирам си от кеф, че Кайли е експериментирала така, въпреки неуспеха. Много се надявам да си имаме нещо подобно пак...
martin_BG
QUOTE(damita @ Oct 21 2008, 01:19 AM) *
QUOTE(vladito @ Oct 21 2008, 12:21 AM) *

Обожавам този период. Умирам си от кеф, че Кайли е експериментирала така, въпреки неуспеха. Много се надявам да си имаме нещо подобно пак...

в едно скорошно интервю козва, че мн хора са очаквали по различен албум след рака, но тя не искала да пее за нещо през което е минала, и затова е решила пак денс песнички, и че ако е записала такъв по-смислен и тежък албум хората моментално са щели да го нарекат IP 2 duh1.jpg
damita
А щеше да е хубаво всъщност... Или?... Без да е задължително звученето да е такова. Но пък тя си знае най-добре.
mary_shery
На мен IP не ми е от най-любимите албуми и мисля, че този по-денс стил, в който е по-принцип й отива повече, въпреки че е хубаво да се правят експерименти. blink.jpg А от турнетата любими са ми X и Showgirl. smile.gif
damita
Качих го отново. Ето линк: http://tranz.it/load.php?id=pM0JEigQddQNPsag761840

smile.gif
RayOfLight5
Цитат(damita @ Feb 21 2011, 09:16 PM) *
Качих го отново. Ето линк: http://tranz.it/load.php?id=pM0JEigQddQNPsag761840

smile.gif

bow.gif bow.gif bow.gif
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.