Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Коя ви е любимата част от KYLIEX2008 tour?
Мадона & Майкъл форуми > Музика > MMusic Ladies > Кайли Миноуг
Страници: 1, 2
damita

Act 1: Xlectro Static

Speakerphone
CGYOOMH (Greg Kurstin Remix) (with excerpts of Boombox)
Ruffle My Feathers
In Your Eyes

Act 2: Cheer Squad

Heart Beat Rock
Wow
Shocked (with excerpts of Lose Control)

Act 3: Xposed

Like A Drug
Slow (with excerpts of Free)
The One
2 Hearts

Act 4: Black versus White

On A Night Like This
Kids
Step Back In Time
In My Arms
Love at First Sight

Act 5: Naughty Manga Girl

Sometime Samurai (Video Projection)
Come Into My World (Fischerspooner Mix)
Nu-di-ty
Sensitized

Act 6: Starry Nights

Flower (an unreleased song from X)
I Believe in You (Ballad Version)
Cosmic

Act 7: Beach Party

Loveboat
Copacabana
That’s Why They Write Love Song
Spinning Around

Encore

No More Rain
All I See (Acoustic Version)

ЗАБЕЛЕЖКА: Сетлистът беше раздвижен и повечето сме гледали по-различен вариант в София, но предполагам, че можете да се ориентирате. При нас нямаше цялата манга част, The One, Love at First Sight беше в биса, заедно с I Should Be So Lucky вместо All I See и т.н. Все пак, всеки да главува за тази част, която си е харесал от концерта, който е гледал. wink.gif
damita
Аз гласувам за черно-бялата част. Колебаех се между нея и xposed, обаче помня, че избухнах на първата, а и при нас имаше Your Disco Needs You, която е толкова яка на живо! mjcrossed.jpg

Кой е гласувал за мажоретката? smile.gif
Music
Moi! Искам я да ми мажоретства вкъщи!
Diamond
Act 1: Xlectro Static mjcrossed.jpg
damita
Чефо, ти гледал ли си цял концерт? (още се чудя как да те накажа, че не беше в софия)
Wild~Rose
Оооуу, много трудно. На мен Xlectro Static, Cheer Squad, Xposed, Black versus White и Encore са ми еднакво много любими.
Ще си помисля месец, два и ще гласувам. hihi.jpg
damita
Лигла! hihi.jpg
Wild~Rose
Ха, сериозна съм. Не мога да избера, направо се разкъсвам вътрешно. hihihiaiaia.jpg

Направи тема "Кое ви е любимото Кайлиево турне?", там ще ми е малко по-лесно. hihi.jpg
Diamond
QUOTE(damita @ Aug 6 2008, 11:04 PM) *
Чефо, ти гледал ли си цял концерт? (още се чудя как да те накажа, че не беше в софия)

Гледал съм разни клипчета в YouTube, освен това Speakerphone mj_heart.jpg
damita
QUOTE(Wild~Rose @ Aug 7 2008, 12:03 AM) *
Направи тема "Кое ви е любимото Кайлиево турне?"

Ти малка ли си? heh.jpg hihi.jpg
soulladder
А, раздвояването между части 4 и 7 за мен е голямо. Може би клоня към 4 все пак. Но ще мисля още.
Няма ли как да гласувам и за двете?
damita
Ами не... само за една може да се гласува.
soulladder
Но мога да си напрявя нова регистрация, нали?
damita
QUOTE(soulladder @ Aug 7 2008, 03:20 AM) *

Хахахаха, щом е толкова важно за теб. hihihiaiaia.jpg
soulladder
QUOTE(damita @ Aug 7 2008, 03:28 AM) *
QUOTE(soulladder @ Aug 7 2008, 03:20 AM) *

Хахахаха, щом е толкова важно за теб. hihihiaiaia.jpg

Ох, сега чак ми стана мъчно за всички везни и близнаци на тоя свят. hihi.jpg
nik
Ще изчакам телевизионното излъчване или дивидито.
In Vitro
Black vs. White ми е може би любима част - тя ми беше и... най-красива mjcrossed.jpg Encore също много ми хареса.
mary_shery
Black&White частта ми е любима, мисля, че на тези песни се изкефих най-много, а и хореографията беше супер яка! tumbsupm.jpg icon_mj3.jpg
muunlight
И аз съм за черно бялата кайли, въпреки че червената рокля дълго време ми краси десктопа, а слоуууу дълго ми кънтеше в ушите, но по една такава песен има във всяка от останалите части ohmy.jpg въх таз кайли ко напраи ...
damita
QUOTE(muunlight @ Aug 7 2008, 02:35 PM) *
ohmy.jpg въх таз кайли ко напраи ...

И аз туй питам от почти три месеца насам. icon_mj3.jpg hihi.jpg
muunlight
аааа аз смених главното действащо лице във въпроса от около седмица насам, но все пак и този концерт няма да забравя скоро. лош късмет че не бях пред сцена...
damita
Е, то и аз така, но Кайли ме спечели завинаги, така че дори и в момента да съм в Лени еуфория, Кайлинцето ми е в сърцето. smile.gif
muunlight
Съгласявам се, винаги съм била фенка на Лени, а Кайли ми е била сладка, но никога не съм я слушала много много. След концерта, нещата дооста се промениха wub.gif
damita
Ох, все едно слушам себе си. smile.gif
muunlight
Супер, ти си аз, аз съм ти, ще си имаме близнаци, ще ги къстим ленка и кайло angel.png
damita
Хахахаха, колко яко! tumbsupm.jpg
Обаче... Кайло е много хубаво име за мъж... едно такова... романтично. Представям си Кайло висок, снажен, синеок, тъмнокож... ех! Синът ни е Аполон! smile.gif
Music
В Енкор частта е с най-красив тоалет и като че ли е най-хубава.
Съдя по снимките и няколко клипчета в нета все пак.
muunlight
Мъж де и аз това имам предвид, иначе ще е травиално момичето да е кайли пък момчето лени auuu.jpg
In Vitro
QUOTE(damita @ Aug 7 2008, 04:12 PM) *
Е, то и аз така, но Кайли ме спечели завинаги, така че дори и в момента да съм в Лени еуфория, Кайлинцето ми е в сърцето. smile.gif

Даааа, това исках да го видя написано ohh.jpg hihi.jpg
soulladder
Не е честно някак!
Всички харесват частта, която аз харесвам най-много.
Хич не съм свикнала така да е.
damita
Ето ти на причина да гласуваш за другата. hihihiaiaia.jpg
soulladder
QUOTE(damita @ Aug 7 2008, 05:44 PM) *
Ето ти на причина да гласуваш за другата. hihihiaiaia.jpg

Душа не ми дава.
Gorgeous
Първата smile.gif заради Speakerphone smile.gif
martin_BG
гласувах за BvW, но се колебаех м/у Cheer Squad, Xposed, Black versus White и Encore
Wild~Rose
Аз мислих, мислих и реших да гласувам за Black vs. White.
aalias
QUOTE(martin_BG @ Aug 8 2008, 11:55 PM) *
гласувах за BvW, но се колебаех м/у Cheer Squad, Xposed, Black versus White и Encore

Еее, ужас и аз се колебая между тях... няма да гласувам, не мога да избера във всяка част имам любими неща... duh1.jpg

Аниии, ти си виновна, че правиш такива теми и... разпетояваш хората. Защо не направи анкетата с повече от 1 възможен избор duh1.jpg
Wild~Rose
^Щото иска да ни е гадно. hihi.jpg
damita
Хахаха, хванахте ме. hihihiaiaia.jpg Ама нали става дума за любима... ако дам повече от една опция някой може да гласува за всички. hihi.jpg
suffer_well
Момента, в който се прави на Мадона, т.е. цялото турне?
Wild~Rose
Тоест ти нищо не знаеш, освен да плямпаш много! hihi.jpg
damita
Между другото, освен че Black vs White ми харесва най-много от концерта, и Кайли ми харесва най-много как изглежда там. mjcrossed.jpg Осъзнах го след като гледах концерта на запис.
Wild~Rose
Абе то аз да си призная до някъде колебанията ми за коя част да гласувам дойдоха точно от това къде как изглежда. hihi.jpg
Но и на мен в Black vs White най-много ми харесва. hotie.jpg
damita
Е, тя си изглежда добре във всички части! Облеклото е различно и прическата лекинко така... Но да, определено с тия ботушки.... hotie.jpg
Wild~Rose
Мен пък потника някак си ми харесва, панталона и прави дупарката малко по-голяма, ама нищо. hihi.jpg
damita
Чудесна дупарка се получава точно с тоя панталон! hotie.jpg Но си права за потника. iii.jpg
Wild~Rose
Кво не съм правя бе??? Аз го харесвам, прави цицките и да изглеждат по-големи. (Дамита, зле ми влияеш, пак почнах да дрънкам глупости!) duh1.jpg
damita
Не, просто ти е време да си лягаш явно, защото ти се замазва картинката вече. smile.gif Казах "НО си права за потника" wink.gif
Wild~Rose
Ами май стана малко работата като с Мишел. opa.jpg
damita
Ей, вие дето не сте гласували, а вече сте гледали концерта на DVD, за какво ще гласувате? iii.jpg
nik
Като видя дивидито ще си кажа.
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.