Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: DL: Aphrodite
Мадона & Майкъл форуми > Музика > MMusic Ladies > Кайли Миноуг
Страници: 1, 2
Boy Gone Wild

01) All The Lovers
02) Get Outta My Way
03) Put Your Hands Up (If You Feel Love)
04) Closer
05) Everything Is Beautiful
06) Aphrodite
07) Illusion
08) Better Than Today
09) Too Much
10) Cupid Boy
11) Looking For An Angel
12) Can’t Beat The Feeling

http://tranz.it/load.php?id=2ccWr7dnXldkAI0r568242
martin_BG
Цитат(aseren @ Jun 25 2010, 01:28 AM) *

01) All The Lovers
02) Get Outta My Way
03) Put Your Hands Up (If You Feel Love)
04) Closer
05) Everything Is Beautiful
06) Aphrodite
07) Illusion
08) Better Than Today
09) Too Much
10) Cupid Boy
11) Looking For An Angel
12) Can’t Beat The Feeling

http://www.mediafire.com/download.php?mrimlundmmc
Парола: S-LazyCat

затова SayHey е със ограничен достъп сега!! duh1.jpg
damita
Наистина ли е албумът??? icon_mj2.jpg
Boy Gone Wild
Цитат(damita @ Jun 25 2010, 07:39 AM) *
Наистина ли е албумът??? icon_mj2.jpg

Да mj_eyes.jpg
Boy Gone Wild
http://tranz.it/load.php?id=2ccWr7dnXldkAI0r568242 - Ако някой не може да изтегли албума от другия линк.
martin_BG
пак съвпадение на дати......дългоочаквания албум да изтече точно на 25 Юни! duh1.jpg

...иначе за албума - харесва ми. както винаги не мога да усетя песните от 1 - я път, защото не ги знам и ми звучат хаотично, но след няколко слушания ми се понареждат
ГрифонъКривоустъ
Супеееер!!! Тамън вчера си поръчахме японската версия! hihi.jpg

А ликнали ли са би-сайдовете "Heartstring", "Mighty Rivers", "Los Amores"?
Аз мога да намеря само този от ATL.
martin_BG
Цитат(ГрифонъКривоустъ @ Jun 25 2010, 01:01 PM) *
Супеееер!!! Тамън вчера си поръчахме японската версия! hihi.jpg

А ликнали ли са би-сайдовете "Heartstring", "Mighty Rivers", "Los Amores"?
Аз мога да намеря само този от ATL.

не, но вчера пуснах линкче към семпъл на Los Amores
martin_BG
Цитат(martin_BG @ Jun 25 2010, 01:08 PM) *
не, но вчера пуснах линкче към семпъл на Los Amores

ето го:

http://mmlegends.com/invisionforum/index.p...st&p=590802
ГрифонъКривоустъ
Да, това го видях, благодаря ти все пак! smile.gif
damita
Аз няма да мога да го чуя днес, но се надявам утре да успея.
martin_BG
Цитат(damita @ Jun 25 2010, 02:11 PM) *

Ани, къде си в момента?
Seish
icon_mj2.jpg icon_mj2.jpg icon_mj2.jpg Tочно навреме!
damita
Цитат(martin_BG @ Jun 25 2010, 02:17 PM) *
Цитат(damita @ Jun 25 2010, 02:11 PM) *

Ани, къде си в момента?

В София съм. Прибрах се за мемориала довечера. В неделя пътувам обратно за Варна.
Music
Приятен поп албум. Нищо не ми изпъкна на едно слушане smile.gif
daydream
Aphrodite e страхотна песен smile.gif))) АААААААААААААААа, супер албууум!
ГрифонъКривоустъ
Приятен поп от принцеската от 80-те.
Първите три песни са страхотни, след това ми става пълна боза. Засега ми се струва хиляди пъти по-зле от Х.
Дано се промени с по-нататъшните слушания това ми мнение.
RayOfLight5
Слушам го за 3 път и вече почвам да откроявам песните wink.gif Get outta my way, Aphrodite, Put your hands up и Cupid boy са невероятни....
martin_BG
Цитат(RayOfLight5 @ Jun 26 2010, 05:26 PM) *
Слушам го за 3 път и вече почвам да откроявам песните wink.gif Get outta my way, Aphrodite, Put your hands up и Cupid boy са невероятни....

GOMW ще е втори сингъл със сиг. За Aphrodite има слухове за по - нататъшен сингъл.... tumbsupm.jpg
RayOfLight5
Много искам и Cupid Boy ohh.jpg ..........
ГрифонъКривоустъ
Put your hands up е супер! Дано стане сингъл!
vladito
Албумът е милиони по-добър от онази боза "Х''. Много се радвам, че отново имаме концептуален албум. Липсва ми нотка на сериозност в песните. Нещо повече от приятен и мелодичен поп. Може би само "Closer" и "Cupid Boy'' дават това.
"Aphrodite" е любимата ми песен. Обожавам я. Другите ми фаворити са: "Too Much", "Put Your Hands Up", "Illusion" u "Better Than Today".
Има сингъл материал, определено, но "All The Lovers" все пак е най-добрата песен.
martin_BG
ихаааа!!!! mj_eyes.jpg
много ме кефи албума!!...все повече след всяко слушане!! icon_mj2.jpg
RayOfLight5
Боже, слушам албума за 10 път.............УНИКАЛЕН Е tumbsupm.jpg
martin_BG
Цитат(RayOfLight5 @ Jun 28 2010, 03:37 PM) *
Боже, слушам албума за 10 път.............УНИКАЛЕН Е tumbsupm.jpg

hihihiaiaia.jpg

качвам го на мп3-ката tumbsupm.jpg
damita
Правя му премиера в момента. mj_eyes.jpg
RayOfLight5
Цитат(damita @ Jun 28 2010, 04:19 PM) *
Правя му премиера в момента. mj_eyes.jpg

По-късно очакваме включване hihihiaiaia.jpg
Mr.Killer
Изслушах го. Албумът е пълен с shiny, happy, synht pop. Лошо няма, но почти нищо не ми се открои на първо слушане... offf.jpg
Определено ще трябва да го чуя пак.
Wild~Rose
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Ще бъда кратка, защото не знам още колко ще прихващам интернет.

Албумът е страхотен като цяло, чувството е толкова по-различно, отколкото беше като излезе Х.
Харесвам всички песни (кои повече, кои по-малко) с изключение на Everything Is Beautiful.
APHRODITE heart.gif heart.gif heart.gif
Wild~Rose
Los Amores

Heartstrings Japan Bonus Track

Mighty Rivers I-Tunes Bonus Track
ГрифонъКривоустъ
Merci! smile.gif
RayOfLight5
някой може ли да ги качи отново някъде sad.gif
SCARY
Цитат(RayOfLight5 @ Jun 30 2010, 06:25 PM) *

!!!!!
bohemik
GOMW е най-слушаната от мен песен засега. Симпатичен албум, леко еднообразен. За мен X си остава това, което е ROL за Мадона.
martin_BG
Цитат(bohemik @ Jul 1 2010, 12:37 PM) *
GOMW е най-слушаната от мен песен засега. Симпатичен албум, леко еднообразен. За мен X си остава това, което е ROL за Мадона.

значе ROL на мадона трябва да е БОЗА!! по скоро ROL e еквивалент на Impossible Princess откъм креативност и качество. X = yuk!! за мене, с 1-2 изключения....Афродита ми харесва с това, че има по - малко филър от Фивър hihi.jpg
bohemik
Цитат(martin_BG @ Jul 1 2010, 04:16 PM) *

значе ROL на мадона трябва да е БОЗА!! по скоро ROL e еквивалент на Impossible Princess откъм креативност и качество. X = yuk!! за мене, с 1-2 изключения....Афродита ми харесва с това, че има по - малко филър от Фивър hihi.jpg

wink.gif
Вероятно не съм прав,аз от музика не разбирам, още по-малко от Кайли...Харесвам Х, в него има ниво и различност,според мен. smile.gif
Wild~Rose
Много е интересно как повечето от мненията за Х са в двете крайности. Доста коментари съм изчела как това бил най-добрият албум на Кайли, включително и след изтичането на Афродайти. Лично за мен е средно положение, защото все пак Х ерата имаше и своите красиви моменти. Да не забравяме и за емплематичната Speakerphone, както и In My Arms, Like A Drug и The One.
Колкото до Фийвър, дам...всеобщото мнение е, че има много пълнеж, но на мен пък всички песни са ми много на сърце, с изключение на заглавната, и са ми едни от най-слушаните Кайлиеви песни.

Съжалявам, че не мога да кача отново бонусите, но интернетът ми е отвратително бавен. duh1.jpg
martin_BG
Цитат(Wild~Rose @ Jul 1 2010, 04:41 PM) *
Много е интересно как повечето от мненията за Х са в двете крайности. Доста коментари съм изчела как това бил най-добрият албум на Кайли, включително и след изтичането на Афродайти. Лично за мен е средно положение, защото все пак Х ерата имаше и своите красиви моменти. Да не забравяме и за емплематичната Speakerphone, както и In My Arms, Like A Drug и The One.
Колкото до Фийвър, дам...всеобщото мнение е, че има много пълнеж, но на мен пък всички песни са ми много на сърце, с изключение на заглавната, и са ми едни от най-слушаните Кайлиеви песни.

Съжалявам, че не мога да кача отново бонусите, но интернетът ми е отвратително бавен. duh1.jpg

харесват ми бонусите!
аз от Х ерата изключвам съпътстващото я турне...по обясними причини.Всичко друго, с изключение на изброените от теб песни ни ми се нрави много много... duh1.jpg
Mr.Killer

значе ROL на мадона трябва да е БОЗА!!

Хаха, кажи им го на големите разбирачи... emoticon_m30.gif
SCARY
Цитат(SCARY @ Jun 30 2010, 09:10 PM) *

!!!!!

АМА ЩО СЕ ПРАВИТЕ НА РАЗСЕЯНИ ВСИЧКИ .... ????
RayOfLight5
Цитат(SCARY @ Jul 1 2010, 10:19 PM) *
Цитат(SCARY @ Jun 30 2010, 09:10 PM) *

!!!!!

АМА ЩО СЕ ПРАВИТЕ НА РАЗСЕЯНИ ВСИЧКИ .... ????

Намерих само тази:

Heartstrings - http://tranz.it/load.php?id=CxF3Ft8c0knunw5o573053
valiamj
Има го в замунда, свали си го оттам, аз така направих! smile.gif
martin_BG
Цитат(__Bobby__ @ Jul 1 2010, 09:02 PM) *

значе ROL на мадона трябва да е БОЗА!!

Хаха, кажи им го на големите разбирачи... emoticon_m30.gif

Msmile2.jpg laughm.jpg emoticon_m1.jpg emoticon_m11.jpg emoticon_m23.jpg emoticon_m32.gif
ГрифонъКривоустъ
Ами, за мен и Афродита не е нещо особено. Първите три песни са супер, след това следва яко пълнеж. Може би с изключение на заглавната.
Х си остава за мен единственият ми любим албум на Кайли. Това беше албума с който започнах да я харесвам и мислите ми да не вървят в насока "Коя Кайли? Онази мяукаща лигла?!".
Стига сте го плюли.
bohemik
Цитат(ГрифонъКривоустъ @ Jul 2 2010, 06:28 PM) *
Х си остава за мен единственият ми любим албум на Кайли. Това беше албума с който започнах да я харесвам и мислите ми да не вървят в насока "Коя Кайли? Онази мяукаща лигла?!".
Стига сте го плюли.

smile.gif
Cosmic*
martin_BG
cosmic е най - не ставащата псевдо балада на Кайли евър...май я слушах веднъж като си купих албума! duh1.jpg
bohemik
Цитат(martin_BG @ Jul 2 2010, 08:52 PM) *
cosmic е най - не ставащата псевдо балада на Кайли евър...май я слушах веднъж като си купих албума! duh1.jpg

О.К. smile.gif
vladito
"X" е много зле. Има няколко наистина страхотни песни, но всичко останало е боза. В смисъл сами по себе си не са лоши, но нито са хитове, нито са за албум завръщане след 4 години пауза. Спомням си колко бесен бях, когато чух албум и чак не можах да повярвам, че нито "In My Arms", нито "The One" са първи сингъл. "2 Hearts" просто не става.
От новия албум не ми харесва единствено "Can'y Beat The Feeling''. Всичко друго слушам с кеф, но "Aphrodite", "Too Much", "Illusion" u "Better Than Today" са уникални.
От бонусите най-малко ми харесва "Mighty Rivers".
martin_BG
Цитат(bohemik @ Jul 2 2010, 09:08 PM) *
Цитат(martin_BG @ Jul 2 2010, 08:52 PM) *

О.К. smile.gif

tumbsupm.jpg

hihihiaiaia.jpg
ГрифонъКривоустъ
.
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.