IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

25 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Сънища с Мадона
suffer_well
публикуване Oct 3 2008, 05:08 PM
Коментар #21

nebular

Група: M&M фен
От: space
Потребител: 459

QUOTE(__Bobby__ @ Oct 3 2008, 05:56 PM) *
QUOTE(suffer_well @ Oct 3 2008, 05:45 PM) *

Всъщност имало ли е някакви планове за турне след bedtime?

Да. И след "Bedtime Stories", и след "Ray Of Light".
Само че вместо турнета, предпочете да снима "Евита" и "Почти Идеално" и да ражда деца wink.gif

Много подредено.То цялата й кариера е такава, сякаш е била планирана от начало до край.
По едно филмче и детенце, вместо турненце hihihiaiaia.jpg
Абе не и се сърдя, те другите турнета компенсират...само дето и до днес има неизпълняване на турне хитове, като Forbidden love, Take a bow, To have and not to hold, The power of goodbye...

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Oct 3 2008, 08:54 PM
Коментар #22

I fight because I have to

От: София
Потребител: 62

"Forbidden Love" (Bedtime) & "To Have & Not To Hold" НЕ са хитове. devil.gif
И слава Богу, че не е изпълнявала втората никъде.Намирам я за кошмарна... hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
Lady Madonna
публикуване Oct 5 2008, 01:51 AM
Коментар #23

М-аниак

Потребител: 632

Аз също я сънувах ! Най-интересното беше,че я сънувах точно преди концерта в Дюселдорф!Стоях си аз пред сцената с групата с луди околко мен :hihihiaiaia и тя пееше само за нас!

--------------------

Uploaded with ImageShack.us

+Quote Post
aglai
публикуване Oct 5 2008, 03:08 AM
Коментар #24

М-ченце
*

От: БУРГАС
Потребител: 612

Най-вероятно от преддюселдорфското вълнение и аз имах чуден сън с Мадона,а ето и сънят-няколко човека от форума,които тогава не бях виждала дори ,бяхме на концерт в Атина ,мисля че втори ред беше,само че бяхме наредени на столчета,бях се вбесила ужасно от този факт и дори и недоволсвах
видимо вместо да се отдам на емоцията,че все пак ми предстоеше да я видя ня живо, и то за първи път.Концерта започна,всичко беше толкова истинско а тя също толкова близо както от концертаа в Дюс,след няколко минути пеене ,танцуване и този близък контакт който имахме с нея, не можех повече да се сдържам и тръгнах да ставам от столчето и да почна да дивея,викам и каквото там ми се е искало само за да освободя всичката тази енергия,която се трупаше в мен,но това беше проблема,че всички около мен си кротуваха и явно беше нещо като забранено да се щурее,и трябваше да си стоим кротичко по столовете и да гледаме концерта като на театър,след което както си сънувам решавам,че точно това не може да ми се случи и за щастие се пренасям тялом и духом на върха на акропола от където от високо се
виждаше целия стадион и концерта идеално,там горе въпреки сама просто подивях, изкарах си всичките спестени пищялки от столовата и от пълноценното щастие се събудих...

--------------------

+Quote Post
nik
публикуване Oct 5 2008, 08:47 AM
Коментар #25

М-аниак

Група: Root Admin
От: Sofia
Потребител: 13

Снощи сънувах, че сме приятели и аз се мъкна по турнето й когато си поискам. Мързеше ме да ходя в Будва и тя ми се накара по телефона. mj_damn.jpg

--------------------

+Quote Post
oliver_vogue
публикуване Oct 5 2008, 09:20 AM
Коментар #26

М-че
**

Потребител: 663

Снощи сънувах, че сме тръгнали група за концерта в Берлин, но още на централна гара, като тръгнахме да си купуваме билети за влака, започнаха да ни говорят на немски и съня отиде на кино.

+Quote Post
damita
публикуване Oct 5 2008, 12:56 PM
Коментар #27

B-girl

Група: Root Admin
От: Варна/София
Потребител: 3

Aз пък помня, че след драмата в Париж за Re-Invention, където не само, че не стигнахме първи ред, ами бяхме пред умиране (поне аз), след това сънувах дни наред как спокойно и безпрепядствано стигаме до първи ред, но концертът така и не започваше. hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
Boy Gone Wild
публикуване Oct 5 2008, 12:57 PM
Коментар #28

М-аниак

Потребител: 498

Когато излезе ХК санувах само нея! Дори и в даскало не внимавах! hihihiaiaia.jpg hihi.jpg

+Quote Post
Gorgeous
публикуване Oct 9 2008, 09:25 AM
Коментар #29

Future mama

От: Drowned World
Потребител: 591

снощи сънувах супер странния сън с Мадона.

така аз съм на концерт и съм супер близко до нея, сцената е много ниска. в един момент тя прави онази поза от Re-Invention tour дето е с главата надолу и краката са и във въздуха. и в един момен ляга и всеки който иска може да я пипне. и аз се качвам на сцената и и хващам ръката, така както тя си лежи и пее нещо....... тя изобщо не реагира. една охрана дойде и ме грабна и ме изведоха и ме заведоха някъде май зад сцената и там аз на английски им обяснявам нещо как просто много ми се е приискало да пипна Мадона и т.н. а си спомням че се качих на сцената без никакво усилие и и пипнах ръката. ама тва беше супер странно,щото аз и хващам ръката с мойте двете ръце и тя ме поглежда и леко се усмихна, ама продължи да си пее. така и някъв от охраната ме хваща и почва да ме разкарва из някъв град! и си говориме обаче на Български. и аз по едно време му викам спри, че имам някво Дежа ву, аз вече съм била тука. и се оказва че сме във Виена и там където сме спряли аз виждам Heartbreak (с нея сме скарани, но сега това няма значение) и тя ме вижда и супер очудена казахме си здрасти тя чакаше някого. Аз и викам, че още и се сърдя и т.н. и си казахме чао и тва беше.

отиваме ние на летището с охраната, а м/увременно сме се харесали и има няква химия м/у нас. отива той да ми купува билет да ме изпраща да си ходя. а докато отивахме до летището си спомням как си хващаме метрото..... и най-странното е, че аз си спомням спирките и метрата във Виена (тва е сигурно, щото съм ходила 10 пъти там) така и той се връща и ми казва че ми е купил 4 места в самолета та да ми било широко. и връщам се аз тука виждам се с nik незнам как и по какъв повод, смисъл не помня как сме се срещнали....... и му разказвам как съм пипнала Мадона. и той ме прегръща и целува по челото и ми казва БРАВО ти си нашата гордост! най-шибаното обаче беше, че си спомням как се разделям с охраната на летището и на двамата ни е много мъчно и си записвам някъде адреса му или телефона му, но когато се връщам тук, не мога да го намеря, а и името не му помнех. и това е........ ама беше як сън!

--------------------

http://xstaticprocesss.blogspot.com/

L.O.V.E.
[font="Impact"][/font][size="6"][/size]

+Quote Post
fanimj
публикуване Oct 14 2008, 04:12 AM
Коментар #30

-М-

От: Сливен
Потребител: 363

ами след като има такава тема нека и аз да споделя smile.gif
тъй като нямаше как да отида на концерт, до последно се надявах на чудо, но явно не е трябвало да ходя..... та покрай моите вълнения сънувах два пъти концерт, като единия беше много странен... концерта щеше да е в зала, не на стадион, и аз бях на входа на залата оглеждайки се, и бях ужасно тъжна, че все още нямам билет и няма как да вляза. Та се оказа, че Мадона била там за репетиции и по едно време я виждам точно до мен, на изхода там, и ме помоли да й подам горнището на анцуга, че останало там на едната седалка hihihiaiaia.jpg и това беше де, аз останах доволна, че я видях толкова отблизо и си тръгнах доволна. Егати налудничавия сън... mj_damn.jpg ама така....аз сънувам много, какво ли не... smile.gif

--------------------

+Quote Post
madonna_mj
публикуване Oct 14 2008, 06:35 PM
Коментар #31

Whatzupwitu ...

Потребител: 691

един път на мен ми се случи и сънувах Мадона hihihiaiaia.jpg Дошла в бг и пратила на всички свои фенове тука в Бг и аз получавам билет точно до сцената и после тя ми дава афтограф и така нататъка hihihiaiaia.jpg smile.gif кой гарантира че нема да дойде до 2018 blink.jpg

--------------------

-----------------------

"It's beautiful at the shows when people join together. It's our own little world.
For that hour and a half we try to show that there's hope and goodness.
It's only when you step outside the building that you see all the craziness ..."

+Quote Post
fanimj
публикуване Oct 15 2008, 03:57 PM
Коментар #32

-М-

Потребител: 363

снощи пак я сънувах, имам си автограф и аз hihihiaiaia.jpg

--------------------

+Quote Post
Gorgeous
публикуване Oct 22 2008, 10:28 AM
Коментар #33

Future mama

От: Drowned World
Потребител: 591

даммммммммм аз сега чакам сън със Кайли!!!!!!!

--------------------

http://xstaticprocesss.blogspot.com/

L.O.V.E.
[font="Impact"][/font][size="6"][/size]

+Quote Post
Boy Gone Wild
публикуване Oct 22 2008, 08:25 PM
Коментар #34

М-аниак

Потребител: 498

Сънувах че Майкъл и Мадона са си любовници! hihihiaiaia.jpg

+Quote Post
madonna_mj
публикуване Oct 22 2008, 08:44 PM
Коментар #35

Whatzupwitu ...

Потребител: 691

QUOTE(aseren @ Oct 22 2008, 09:25 PM) *

Какво подсъзнание имаш само... icon_mj3.jpg тва на Мадона ще и хареса много...сигурно hihi.jpg

--------------------

-----------------------

"It's beautiful at the shows when people join together. It's our own little world.
For that hour and a half we try to show that there's hope and goodness.
It's only when you step outside the building that you see all the craziness ..."

+Quote Post
oliver_vogue
публикуване Oct 23 2008, 05:46 AM
Коментар #36

М-че
**

Потребител: 663

QUOTE(aseren @ Oct 22 2008, 09:25 PM) *

Това само в компютърна игра може да се случи... може и в некой комикс.

+Quote Post
bohemik
публикуване Oct 26 2008, 07:44 PM
Коментар #37

М-аниак

От: Madonnaland
Потребител: 640

Снощи за първи път ми се яви Мадоната....Усмихна се, прегърна ме и ме целуна, бях странно изненадан, колко е сърдечна и в същото време много щастлив!

--------------------

+Quote Post
kimjackson
публикуване Nov 15 2008, 05:39 PM
Коментар #38

Джаксън АД

От: Spain
Потребител: 110

Снощи втория ми сън/колко сънища изсънувах тази нощ!/ беше концертен и Мадонски! smile.gif Гласях се с група приятели,които не мога да се сетя кои са,за концерт.Щеше да е в моя град,който и да е той,хехе.Тръгнахме с раници да се катерим по някакви планини и накрая се озовахме на стадиона.Не сънувах блъсканицата и тичането,просто се озовах на първи ред! biggrin.gif Тя си пееше,ние с нея и беше много красива!В един момент слезе от сцената и разпрегръща няколко от нас!Интересното беше,че другите не се натискаха,дори имаше място между хората.Това помня от първия концерт.После се запътихме пеша към следващото място.Но явно беше минало доста време от единия до другия концерт...Бях малко по-назад,но се виждаше идеално.Момчето до мен почна да ме дърпа истерично:Бръчките,виждаш ли й бръчките?! Тогава,незнайно как я видях страшно отблизо.Беше много погрозняла и сбръчкана! ohmy.gif Може би 70-80годишна баба!Развиках се и...се събудих! hihihiaiaia.jpg

--------------------

+Quote Post
In Vitro
публикуване Nov 15 2008, 11:52 PM
Коментар #39

Celebration!

От: Пловдив
Потребител: 164

QUOTE(kimjackson @ Nov 15 2008, 05:39 PM) *
...Може би 70-80годишна баба!Развиках се и...се събудих! hihihiaiaia.jpg

Това е, защото скоро няма да спре да пее wub.gif hihihiaiaia.jpg

--------------------

+Quote Post
kimjackson
публикуване Nov 16 2008, 07:00 PM
Коментар #40

Джаксън АД

От: Spain
Потребител: 110

Дано е това! tumbsupm.jpg

--------------------

+Quote Post

25 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 19th January 2019 - 02:15 AMIPB Style