IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

4 страници V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
Grammy 2017, 9 номинации
Salida
публикуване Feb 17 2017, 11:01 PM
Коментар #61

М-аниак

Група: M&M фен
Потребител: 710

Никстър - враг номер 1 на музикалната индустрия. hihi.jpg
Go to the top of the page

+Quote Post
Salida
публикуване Feb 17 2017, 11:01 PM
Коментар #62

М-аниак

Ако беше фен на Адел, и пет копия нямаше да продаде. hihi.jpg

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Feb 17 2017, 11:02 PM
Коментар #63

#DuckStories

От: София
Потребител: 62

Цитат(• Vancho • @ Feb 17 2017, 04:52 PM) *
Еееее... айде вече малко в повечко ми идва... голяма драма.
Явно е доста обидена. И явно наградите са й много важни. wink.gif

Разбирам, че идеята и реализацията на Лимонадата е открояваща се в музикалния свят, но това не значи, че "25" е по-малко заслужил.
Самата Адел изрази възхищението си към албума, цялата й реч беше за Би, направи толкова мил жест към нея... а тя? Размахва средни пръсти... не може ли малко уважение да покаже и тя сега към Адел и "25". wink.gif

Цитат(• Vancho • @ Feb 17 2017, 05:07 PM) *
Голяма драма, братче... ще кажеш, че албума на Адел е некачествен и че не струва... Ще размахваме средни пръсти сега, защото не сме взели Албум на годината.

На мен лично, като фен на Адел, тази реакция на Би ми е обидна. Много грозно....съжалявам.

Ето за това ще си останеш аутсайдерката на този форум, нещастнице. Защото си в състояние да скочиш по нервите и на най-търпеливите юзъри, включително и такива изключително толерантни към крещящата ти свиня - майка. Нали не си си въобразила че изблиците ти са направили грухтящото прасе Пърдел по-симпатично в очите на някого!? heh.jpg

--------------------

+Quote Post
Goosh
публикуване Feb 17 2017, 11:07 PM
Коментар #64

М-ченце
*

Потребител: 22,609

Цитат(damita @ Feb 17 2017, 05:59 PM) *
А за това, че си изгубих ценни минути от живота, за да се обяснявам...

MIDDLE FINGERS UP!

Заслужава си!Постът е страхотен.

За мен, "25" не е албум, а песен.

--------------------

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Feb 17 2017, 11:16 PM
Коментар #65

#DuckStories

Цитат(Goosh @ Feb 17 2017, 11:07 PM) *
"25" не е албум, а песен.

Много точно. Всичко на тази женица е толкова еднообразно, монотонно и кахърно, че няма на къде... И не случайно въпреки огромният му тираж, от този албум не се пръкна нито един истински хит след пилотния сингъл. То с едни и същи бози не става... raspa.gif

--------------------

+Quote Post
• Vancho •
публикуване Feb 17 2017, 11:27 PM
Коментар #66

М-че
**

Потребител: 894

.
"Lemonade" ще остане иконичен албум, който хората ще помнят и след години. "25" получи възможността да бъде запомнен като албума, отнел наградата от Бионсе, а в същото време е просто по-нефелното братче на истински добрия "21".

Ани, какви са тези глупости? С цялото ми уважение към теб, смях се като прочетох това.

"25" щял да бъде запомнен като албума отнел "наградата от Бионсе" за нейната велика и иконична Лимонада, която хората ще помнят вечно?? Хах, не е истина просто. Ти сериозно ли?
Това, определено, е едно от най-субективните мнения на фен, които съм чувал. Толкова нереално и далече от истината е това изказване... малко съм шокиран даже.

Нима е нужно отново да изброявам с какво ще бъде запомнен "25"? Този албум е феномен, който разби редица рекорди за продажби, стриймове, гледания и прочие. И то в такива количества, които до преди това се смятаха за някаква химера.

С "25" и "Hello", Адел се завърна триумфално. "Hello, it's me"! Има ли първи сингъл от албум на суперзвезда, който някога да е бил по-обременен с личност?
Мадона? Бионсе? Гага? Марая? Кристина? Уитни?
Никой от тях не е стартирал предопределен да стане блокбъстър филм с песен, толкова внимателно брандирана и мигновено жънеща успех като "Hello".

"25" пожъна невероятен успех и възстанови желанието на хората да си купуват дискове, а не да теглят от iTunes.
И всичко това се случва след пауза от 4 години и след "21", който е нещо като "Thriller" на новото хилядолетие. Да продължиш след постижение в кариерата си като "21" е адски трудно - самият Майкъл дълго е бил считан за обезумял от живота в сянката на "Thriller".
Адел обаче се справи с пътя към "25" и отново завладя и развълнува света. Фактите/продажбите/счупените рекорди го доказват и потвърждават.

Не искам да сравнявам двата албума. Прекалено са различни. Лимонадата заслужаваше наградата, но "25" също. Просто изразих недоволството си от реакцията на Би и размахването на средни пръсти. Имам право на това, нали? smile.gif

--------------------

+Quote Post
Salida
публикуване Feb 17 2017, 11:29 PM
Коментар #67

М-аниак

Ох, Ванчо.. hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg

+Quote Post
Salida
публикуване Feb 17 2017, 11:34 PM
Коментар #68

М-аниак

Това е все едно да кажеш, че Макдоналдс е най-добрият ресторант в света. hihi.jpg

+Quote Post
damita
публикуване Feb 17 2017, 11:36 PM
Коментар #69

B-girl

Група: Root Admin
От: Варна/София
Потребител: 3

Ванчо, толкова си прост, че опитите ти да звучиш интелигентно, са най-жалкото нещо, което се случва в този форум. Можеш да завреш "обективното" си мнение отзад и да масажираш ануса си с него! Довиждане.

--------------------

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Feb 17 2017, 11:37 PM
Коментар #70

#DuckStories

Цитат(• Vancho • @ Feb 17 2017, 11:27 PM) *

Нима е нужно отново да изброявам с какво ще бъде запомнен "25"? Този албум е феномен, който разби редица рекорди за продажби, стриймове, гледания и прочие.

Не, не е нужно да изброяваш каквото и да е - така или иначе никой не желае да те слуша. Иначе "25" ще бъде запомнен точно с това и с нищо друго - с продажбите си. Няма да бъде запомнен като революционен продукт с иновативно съдържание. Няма да бъде запомнен като шедьовър, определял цели течения в областта на развлекателната индустрия, няма да бъде културен феномен. Никога. Ще бъде просто сбирток от посредствени песни на дебела депресирана грозна жена, която вика и крещи, а група продуценти продават агресивно хайпът, който създават изкуствено около името й. Нищо повече, Ванче. Зеро.

--------------------

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Feb 17 2017, 11:39 PM
Коментар #71

#DuckStories

Цитат(damita @ Feb 17 2017, 11:36 PM) *
Ванчо, толкова си прост, че опитите ти да звучиш интелигентно, са най-жалкото нещо, което се случва в този форум. Можеш да завреш "обективното" си мнение отзад и да масажираш ануса си с него! Довиждане.

Амин! ohh.jpg ohh.jpg ohh.jpg ohh.jpg ohh.jpg

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Feb 17 2017, 11:43 PM
Коментар #72

B-girl

Група: Root Admin
От: Варна/София
Потребител: 3

Цитат(Goosh @ Feb 17 2017, 11:07 PM) *
А за това, че си изгубих ценни минути от живота, за да се обяснявам...

MIDDLE FINGERS UP!

Заслужава си!Постът е страхотен.

За мен, "25" не е албум, а песен.

Нямах намерение да го правя. Както съм писала много пъти вече, аз харесвам "25". Жалко, че инфантилни фенове на Адел ме карат да обяснявам защо моето мнение (което със сигурност е субективно и не претендирам да е другояче) е, че този албум не е някакъв шедьовър е обикновена добра музика, изпълнена с хубав глас от дебеличка симпатична жена.
Но пък беше добре да отбележа защо смятам, че "Lemonade" e това, което съм написала, че е.

--------------------

+Quote Post
• Vancho •
публикуване Feb 18 2017, 12:08 AM
Коментар #73

М-че
**

Потребител: 894

Цитат(damita @ Feb 17 2017, 11:36 PM) *

Добре. hihi.jpg
Не се ядосвай, де. Просто мислим различно. И моето, и твоето мнение е субективно, то е ясно. Не е нужно да превръщаме всяка музикална дискусия в лични обиди, квалификации и нападки.

Аз харесвам Би и Лимонадата. Размахването на средни пръсти просто ми дойде в повече и го споделих, а теб това те подразни. Както и да е. Със здраве. hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
Dorian
публикуване Feb 18 2017, 09:50 AM
Коментар #74

М-чище

От: Plovdiv
Потребител: 717

Двата албума са доста различни продукти. Ако беше в модния бизнес, Lemonade е е нещо бутиково, като висша мода, която не е предназначена да се носи от всички - дори е по-скоро само за показно, направено от любовта към изкуството и почти нищо повече (не непременно комерсиално, въпреки че всеки се стреми към това). Като подарък към феновете и критиците, но не за широката публика.

25 е комерсиален продукт - мелодичен, изпят от жена с хубав и мощен глас - който пожъна огромен успех (донякъде благодарение на 21). Hello беше единствената успешна песен, защото беше единствена, напомняща на песните от 21 - тежки, емоционални и леко депресивни. Адел самa каза в интервю, че първоначално е започнала да пише песента с текста "Hello misery", след това го е преправила на "Hello it's me".

--------------------

+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 14th October 2019 - 10:20 AM