IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

8 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Модератори, в помощ на по-добрата организация
Оценка на темата 5 V

Модератори
публикуване Jan 8 2009, 11:23 PM
Коментар #41

М-ченце
*

Група: М&М мод-че
Потребител: 654

Темата беше заключена с надеждата малко да се поуспокоят страстите. За съжаление повече се нагорещиха. Бяха изписани няколко страници спам, който нямаше нищо общо с албумите, а и ако някой поискаше да гласува относно албумите може би трудно щеше да открие последният даден глас.

--------------------
МЕТЛИЧКА
Go to the top of the page

+Quote Post
soulladder
публикуване Jan 8 2009, 11:27 PM
Коментар #42

TEN

Група: M&M фен
Потребител: 197

трудно, но възможно.
благодаря за позволението да гласуваме пак. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Jan 8 2009, 11:46 PM
Коментар #43

I fight because I have to

От: София
Потребител: 62

QUOTE(Модератори @ Jan 8 2009, 11:23 PM) *
Темата беше заключена с надеждата малко да се поуспокоят страстите. За съжаление повече се нагорещиха. Бяха изписани няколко страници спам, който нямаше нищо общо с албумите, а и ако някой поискаше да гласува относно албумите може би трудно щеше да открие последният даден глас.

По тази логика трябва да се анулира целият ден, в който не всички успяха да гласуват.
И да се изтрие/премести ВСИЧКИЯТ спам от темата...

heh.jpg

--------------------

+Quote Post
ДЖОКОНДАТА
публикуване Jan 8 2009, 11:49 PM
Коментар #44

CALL ME MADAME

От: Ада
Потребител: 605

QUOTE(__Bobby__ @ Jan 8 2009, 11:46 PM) *
QUOTE(Модератори @ Jan 8 2009, 11:23 PM) *

По тази логика трябва да се анулира целият ден, в който не всички успяха да гласуват.
И да се изтрие/премести ВСИЧКИЯТ спам от темата...

heh.jpg

подкрепям smile.gif

--------------------

ВИСША КЛАСА

+Quote Post
SCARY
публикуване Jan 10 2009, 10:02 AM
Коментар #45

М-аниак

Потребител: 32

ДОБРО УТРО НА МОДЕРАТОРСКИЯ ТИЙМ... heh.jpg

ЩЕ СЕ ПОСТАРАЯ В ТОЗИ ПОСТ ДА ЗАПАЗЯ ДОБРИЯ ТОН , НО НАПОСЛЕДЪК ОТ ВАШИТЕ ДЕЙСТВИЯ ,МАЙ ДОСТА ХОРА СА ПОИЗНЕРВЕНИ.

МИЛИ МОЙ ПИЛЕНЦА , СТРУВА МИ СЕ, ЧЕ ДОСТА НАСЕРИОЗНО СТЕ СЕ ВЗЕЛИ , КОЕТО НЯМА ЛОШО - СЪЗДАДЕНИ СТЕ ЗА ДА СЛУЖИТЕ , НО НЕ И ДА ПРЕКАЛЯВАТЕ С ПРАВАТА СИ heh.jpg ИСКАМ САМО ДА ВИ КАЖА ,ЧЕ И АЗ СЪМ МИНАЛ ПО ВАШИЯ ПЪТ И НЯМАШЕ ТАКОВА НАЖЕЖАВАНЕ НА СТРАСТИ , ПРОСТО СИ ПРАВЕТЕ ИЗВОД С ТОВА ,КОЕТО ВИ КАЗАХ !!!! .
АДСКИ МИ Е НЕПРИЯТНО ОТ ВЧЕРАШНИТЕ ВИ ДЕЙСТВИЯ ОТНОСНО КОРЕГИРАНЕТО НА ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА , КОЯТО БЯХ ПУСНАЛ В СЕКЦИЯ МУЗИКА. ВЕДНАГА ЗАДАВАМ СЛЕДНИЯ ВЪПРОС , ЗАЩО НЕ БЕШЕ КОРЕГИРАНО ЗАГЛАВИЕТО В СЕКЦИЯ МАДОНА ???
НЕКА ДА ВИ ПРИПОМНЯ СЛЕДНИТЕ ФАКТИ , НЕЗНАМ ОТКОГА СТЕ В ТОЗИ ФОРУМ ,НО ОТКАКТО СЪЩЕСТВУВА АЗ ПИША САМО И ЕДИНСТВЕНО С ГОЛЕМИ БУКВИ , ТАКЪВ МИ Е И НИКА , ТОВА МИ Е СТИЛА , КОЙТО СЪМ ПРИЕЛ ДА ИЗПОЛЗВАМ ТУК И ТАКА И ЩЕ БЪДЕ. АКО НА НЯКОЙ ОТ ВАС НЕ МУ ХАРЕСВА , ТО НЕ ТОВА Е НАЧИНА ДА ГО ПОКАЖЕ - АНКЕТКИ ЛИ ЩЕ СИ ПУСКАТЕ , НЯМА ДА МИ ЧЕТЕТЕ ПОСТОВЕТЕ , ЩЕ МЕ БЛОКИРАТЕ ЛИ , ЗА ДА НЕ ЧЕТЕТЕ И ДА СЕ ДРАЗНИТЕ.
НО ОТ СЕГА КАТЕГОРИЧНО ЗАЯВЯВАМ НА ЦЕЛИЯ ФОРУМ !!!
АЗ НЯМА ДА ПРОМЕНЯ НАЧИНА СИ НА ПИСАНЕ ТУК.!!!! ХАРЕСВА ВИ ИЛИ НЕ, НЕ ОБИЧАМ НЯКОЙ ДА МИ СЕ НАЛАГА , А И ДА МИ ПИЛИ ПО НЕРВИЧКИТЕ , ЗАРАДИ ПРИЩЯВКИТЕ СИ.
АКО ОБАЧЕ НА ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ ЮЗЪРИТЕ ТОВА НЕ ИМ ХАРЕСВА - ЩЕ ВИ ЛИША ОТ ПРИСЪСТВИЕТО СИ, ЗА ДА НЕ ВИ ИЗБОЖДАТ ОЧИТЕ, БУКВИТЕ МИ !!!

В МОМЕНТА СЕ ЧУДЯ КОЯ ОТ ДВЕТЕ АЛТЕРНАТИВИ ОТНОСНО ПОДХОДА ВИ, ДА ПРЕДПРИЕМА СРЕЩУ ВАС ???

И НЕ СИ МИСЛЕТЕ , ЧЕ СИ ПЛЯМПАМ, ЕЙ ТАКА ЗА СПОРТА В МОМЕНТА ИЛИ СИ ДРАМАТИЗИРАМ ПРОСТО ЗА ЗАГРЯВКА .
ОЧАКВАМ ТОЧНО И ЯСНО ОБЯСНЕНИЕ - ЗАЩО , КАК И КАКВО Е НАЛОЖИЛО ДА БЪДЕ ИЗВЪРШЕНА КОРЕКЦИЯ .ПРИЕМАМ ДЕЙСТВИЯТА ВИ ЛИЧНО И НАСОЧЕНИ СРЕЩУ МЕН.

ЩЕ ЧАКАМ ...

+Quote Post
Модератори
публикуване Jan 11 2009, 12:24 AM
Коментар #46

М-ченце
*

Група: М&М мод-че
Потребител: 654

Модераторският екип напоследък се превърна в извор на конфликти, което е много жалко. sad.gif
Искрено се надяваме всеки, който се е почувствал обиден, смутен, персонално засегнат, смятащ, че има световна конспирация срещу личността му, да приеме извиненията ни.
Докато ние служим, искаме да цари разбирателство, световен мир и хармония. За целта големите букви ще бъдат големи. Но и подчертвам това "но", сами си помислете откъде започна всичко: излишен спам, окепазяване на теми, в които просто трябва да се гласува, пускане на нови с цел питане и недосещане защо са затворени предните и т.н.
Искам съгласието ви относно това, че на никой не му е приятно да чете две страници излишни акълоизлияния. Като потребители казваме това. Ако секциите се спазват, всички ще са щастливи и доволни. Не се искат обяснения относно големите букви на някого или темите без покритие.
Мислим, че драмите са излишни предвид това, че прекарваме по-голямата част от времето си тук в усмивки, закачки и виртуално мастурбиране. smile.gif

Целуваме ви горещо, смехурковци. smile.gif

П.С. Създадени, за да служат.

--------------------
МЕТЛИЧКА

+Quote Post
ДЖОКОНДАТА
публикуване Jan 11 2009, 01:21 AM
Коментар #47

CALL ME MADAME

От: Ада
Потребител: 605

QUOTE(Модератори @ Jan 11 2009, 12:24 AM) *
Модераторският екип напоследък се превърна в извор на конфликти, което е много жалко. sad.gif
Искрено се надяваме всеки, който се е почувствал обиден, смутен, персонално засегнат, смятащ, че има световна конспирация срещу личността му, да приеме извиненията ни.
Докато ние служим, искаме да цари разбирателство, световен мир и хармония. За целта големите букви ще бъдат големи. Но и подчертвам това "но", сами си помислете откъде започна всичко: излишен спам, окепазяване на теми, в които просто трябва да се гласува, пускане на нови с цел питане и недосещане защо са затворени предните и т.н.
Искам съгласието ви относно това, че на никой не му е приятно да чете две страници излишни акълоизлияния. Като потребители казваме това. Ако секциите се спазват, всички ще са щастливи и доволни. Не се искат обяснения относно големите букви на някого или темите без покритие.
Мислим, че драмите са излишни предвид това, че прекарваме по-голямата част от времето си тук в усмивки, закачки и виртуално мастурбиране. smile.gif

отворете ми темата за голата ексклузивна сесия на мадонаааааа ... инак ще замълча завинагииииии hihihiaiaia.jpg

--------------------

ВИСША КЛАСА

+Quote Post
SCARY
публикуване Jan 12 2009, 07:48 PM
Коментар #48

М-аниак

Потребител: 32

QUOTE(Модератори @ Jan 11 2009, 12:24 AM) *

БЛАДОГАРЯ НА МОДЕРАТОРСКИЯТ ЕКИП ЗА ОТГОВОРА !!!

Е, НЕ МОГА ДА НЕ ВИ РЕПЛИКИРАМ , ЩЕ БЪДА КРАТЪК !!!

НЕ ВИЖДАМ НИЩО СВЪРШЕНО ПО ВЪПРОСА ЗА СВЕТОВНИЯ МИР !!! wink.gif

И ДА РАДВАМ СЕ ,ЧЕ ГОЛЕМИТЕ БУКВИ НЕ СА ЗАБРАНЕНИ !!! САМО НЕ РАЗБРАХ КАКВО ИМАШЕ ОБЩО ЗАКЛЮЧВАНЕТО НА ТЕМАТА С МОЯТА ТЕМА , НО ... ОПИТ ДА БЪДАТ ЛИНЧУВАН!!! biggrin.gif / НЕ СЕ ПРЕДАВАМ /

НЕ МИ ОТГОВАРЯЙТЕ , МОЛЯ ВИ !!! ВЪПРОСЪТ ОТДАВНА Е ПРИКЛЮЧИЛ wink.gif

И ВСЕ ПАК ДО КРАЯ НА МАНДАТА ВИ ( А ТОЙ ЩЕ ДОЙДЕ ) ВИ ПОЖЕЛАВАМ ЛЕКА РАБОТА ,ПО-СКОРО ДА НЯМАТЕ ТОЛКОВА РАБОТА /И АЗ МИНАХ ОТТАМ И СЛУЖБАТА МИ БЕШЕ ЛЕКА, НИЩО , ЧЕ ВТОРИЯ МОД ВСЕ СПЕШЕ wink.gif /

+Quote Post
Diamond
публикуване Jan 13 2009, 12:39 AM
Коментар #49

Shine like an O$CAR

От: Варна
Потребител: 657

Сигурно му се е спяло, ти знаеш по-добре msmile.jpg

+Quote Post
armyofaboy
публикуване Jan 24 2009, 12:49 AM
Коментар #50

М-аниак

Потребител: 174

Oх, Скери като пише с големи букви е почти толкова секси, колкото Дамчи, докато пържи яйца.
Обичам ви, Б., С. и Д., не знам какво щях да правя без вашата мощна подкрепа ohh.jpg hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
100yan
публикуване Jan 24 2009, 12:51 AM
Коментар #51

heavy_metal_lover

Потребител: 643

..........

--------------------

So I'm back to the velvet underground
Back to the floor that I love
To a room with some lace and paper flowers
Back to the gypsy that I was to the gypsy that I was

+Quote Post
damita
публикуване Feb 9 2009, 01:19 PM
Коментар #52

B-girl

Група: Root Admin
От: Варна/София
Потребител: 3

Приключи и този модераторски месец. Да изпратим стария екип и да посрещнем новия. Пожелавам им по-малко работа. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Posh Candy
публикуване Mar 26 2009, 04:31 PM
Коментар #53

М-аниак

От: Sofia
Потребител: 625

В темата за цититите се е завихрил чат, на който не му е там мястото smile.gif Моля Админите/Модераторите да оправят положението - все пак като се отвори темата за цитати трябва да съдържа само това, а не дебати на различни теми smile.gif

Мерси blink.jpg

--------------------

... Dining out can happen down below ...

+Quote Post
bohemik
публикуване Mar 26 2009, 04:39 PM
Коментар #54

М-аниак

От: Madonnaland
Потребител: 640

QUOTE(Posh Candy @ Mar 26 2009, 04:31 PM) *
В темата за цититите се е завихрил чат, на който не му е там мястото smile.gif Моля Админите/Модераторите да оправят положението - все пак като се отвори темата за цитати трябва да съдържа само това, а не дебати на различни теми smile.gif

Мерси blink.jpg

Няма ли да те направят най-сетне и теб модераторка, та да сложиш всичко в ред... hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Mar 26 2009, 04:47 PM
Коментар #55

B-girl

Мненията бяха прехвърлени в чат темата.

--------------------

+Quote Post
Posh Candy
публикуване Mar 26 2009, 10:54 PM
Коментар #56

М-аниак

От: Sofia
Потребител: 625

QUOTE(damita @ Mar 26 2009, 04:47 PM) *
Мненията бяха прехвърлени в чат темата.

Толкова сте любезни всички wub.gif

--------------------

... Dining out can happen down below ...

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Mar 27 2009, 12:08 AM
Коментар #57

I fight because I have to

Потребител: 62

Моля някой спешно да озапти Мадона Фен 94 в секция Мадона. Не се търпи вече! Секцията е заприличала на нещо средно между маймунарник и детска градина. Безкрайно досадно е след всяко едно мнение, съдържащо, или поднасящо някаква информация да има около 358 брътвежа от крайно неграмотни пълни безсмислици, при това сътворени от един единствен човек.

--------------------

+Quote Post
100yan
публикуване Mar 27 2009, 12:14 AM
Коментар #58

heavy_metal_lover

Потребител: 643

hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg
Чакай,Асеренчо не е дошъл още.

--------------------

So I'm back to the velvet underground
Back to the floor that I love
To a room with some lace and paper flowers
Back to the gypsy that I was to the gypsy that I was

+Quote Post
damita
публикуване Apr 1 2009, 12:10 AM
Коментар #59

B-girl

Благодарности на предходния екип, лека работа на новия. tumbsupm.jpg

--------------------

+Quote Post
Lady Madonna
публикуване Apr 1 2009, 12:13 AM
Коментар #60

М-аниак

Потребител: 632

Имам един въпрос,на някой да му се случва да не може да влезе във форума,защото му пише грешка ?

--------------------

Uploaded with ImageShack.us

+Quote Post

8 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 25th April 2019 - 06:06 PM