IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

101 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Сънищата ни
Оценка на темата 4 V
Mer_Girl
публикуване Apr 13 2008, 10:46 PM
Коментар #21

Human Nature

Група: M&M фен
От: beware my lair
Потребител: 8

п.п. сега се сетих, че като малка, винаги, когато се разболявах, сънувах, че нощното ми шкафче е покрито с бяла покривка, по която лазят безброй скорпиони.
освен това, винаги преди да ми дойде, сънувам, че съм бременна. обикновено се събуждам в локвичка от кръв. hihi.jpg

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Apr 13 2008, 10:47 PM
Коментар #22

I fight because I have to

От: София
Потребител: 62

QUOTE(damita @ Apr 13 2008, 11:40 PM) *
Пък аз какво яко изпълнение на Frozen гледах насън... Както и прословутия концерт на покрива на Софийския университет. hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg

Какви феноменални клипове и песни на Мадона съм сънувал... hihi.jpg
Слушал съм на сън албум с аграрна музика, изпълнена от Мадона като кандидат за избори на шеф в някакво ТКЗС.Още помня,че записът беше на мърлява аудио касета с жълти шайби... hihi.jpg

И аз съм сънувал изпълнение на "Фроузен", на предизборен концерт на Софиянски,пред х-л "Плиска" Мадона, облечена в черната рокла от клипа се скриваше и показваше от някакви храсти...

А също и мини концерт на Мадона от птомо турнето на Американ Лайф на пл.Славейков...-с черна коса,черни очила и дълги косми под мишниците. hihi.jpg

За последно я сънувах заедно с Майкъл на Грамитата как някакви пияници ги целят с хартиени топчета в мърлява класна стая,където се връчваха наградите... hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
Mer_Girl
публикуване Apr 13 2008, 10:50 PM
Коментар #23

Human Nature

От: beware my lair
Потребител: 8

хахаха, миналото лято сънувах как слушам новия албум. помня, че бях в екстаз и се попипвах след това. hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
kimjackson
публикуване Apr 13 2008, 10:51 PM
Коментар #24

Джаксън АД

От: Spain
Потребител: 110

Ние с теб,Боби,май си намерихме обща тема! blink.jpg
Ама твоите сънища са много яки,хич не отстъпват на моите...А,да,цунамита бяха... hihihiaiaia.jpg

И като говорим за кошмари...Ти си имаш бухал,аз си имам котки! hihi.jpg От малка все сънувам огромни черни котки,ама наистина огромни,дето все искат да ме ядат!!!И не знам дали сънищата ми са предизвикани от страха от котките или страха ми от котките идва от сънищата...Преди няколко нощи пак.Сънувам се как си спя в леглото и в стаята влиза поредната огромна черна котка!/Нямам идея как си е отворила вратата! hihihiaiaia.jpg /Покатерва ми се на леглото и аз писвам истерично!Събудих се,продължавайки да крещя!!! :icon_mj3: Дори светнах лампата,за да се уверя,че котката я няма! hihihiaiaia.jpg

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Apr 13 2008, 10:52 PM
Коментар #25

B-girl

Група: Root Admin
От: Варна/София
Потребител: 3

QUOTE(Mer_Girl @ Apr 13 2008, 11:44 PM) *
Иначе най-често сънувам как правя секс или прегръщам някого.

О, да, редовно гушкам насън. Толкова обичам да го правя...

А раждането... ами беше все едно се спусках по водна пързалка (с краката напред), само че беше тъмен тунел. smile.gif

--------------------

+Quote Post
felisity
публикуване Apr 13 2008, 11:04 PM
Коментар #26

М-ченце
*

Потребител: 607

ахххххххххххххх аз такива сънища съм сънувала най-често сънуваните са или, че съм мъж, или , че правя секс. Снощи приимерно беше най-ужасния ми сън, че съм хермафродит сериозно и си лягаме с моийта приятелка и на мен ми става и...ужас пълни глупости срам ме е да го разкажа и нямам представа какво могат да означават. Като малак санувах мнгоо често, че убивам бях бутала братовчедка си от една стулба насън и като падна на земята и и се откъсна главата. УЖАС

Като съвсем малак бях санувала , че имам паяк на лицето и съм пищяла и нашите идват и ме будят, че тфа е сън , че няма нищо и аз се будя обаче усещам още, че имам нещо на лицето и си отварям замалко очите иг и затварям щото ми е гадно
и така има още много сънища гадни ама сяга немога да се сетя а съм имала и много хубави и също немога да се сетя довечера ако сънувам нещо ще докладвам smile.gif

--------------------

Love All My Friends

+Quote Post
DRAV
публикуване Apr 13 2008, 11:05 PM
Коментар #27

-М-

От: plovdiv
Потребител: 596

..преди години сънувах,че аз и Кайли вървим хванати за ръце и пеем can't get out of my head,тя с онази рокличка ,металната,от клипа и отивахме заедно на нейния концерт в панаира.....дали ще се сбъдне май месец hihi.jpg ,ама не в панаира..

--------------------

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Apr 13 2008, 11:05 PM
Коментар #28

QUOTE(kimjackson @ Apr 13 2008, 11:51 PM) *
Ама твоите сънища са много яки,хич не отстъпват на моите...А,да,цунамита бяха... hihihiaiaia.jpg

И като говорим за кошмари...Ти си имаш бухал,аз си имам котки! hihi.jpg От малка все сънувам огромни черни котки,ама наистина огромни,дето все искат да ме ядат!!!И не знам дали сънищата ми са предизвекани от страха от котките или страха ми от котките идва от сънищата...Преди няколко нощи пак.Сънувам се как си спя в леглото и в стаята влиза поредната огромна черна котка!/Нямам идея как си е отворила вратата! hihihiaiaia.jpg /Покатерва ми се на леглото и аз писвам истерично!Събудих се,продължавайки да крещя!!! icon_mj3.jpg Дори светнах лампата,за да се уверя,че котката я няма! hihihiaiaia.jpg

О,Ким...като бях малък на няколко пъти виках майка ми да ми гони змийте от стаята... hihi.jpg
Но сестра ми избива рибата в това отношение...
Тя доста дълго време изпитваше панически ужас от калинки... hihi.jpg
Аз съм бил свидетел как майка ми и тупа одеалото "от калинки" посред нощ... hihi.jpg hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
kimjackson
публикуване Apr 13 2008, 11:06 PM
Коментар #29

Джаксън АД

QUOTE(Mer_Girl @ Apr 13 2008, 10:44 PM) *
QUOTE(__Bobby__ @ Apr 13 2008, 10:07 PM) *
О,имал съм ужасни сънища/дежавута.
Сънувам някакво място,на което никога не съм стъпвал,не съм виждал и ми е непознато.В даден етап от живота си се озовавам там и се сещам откъде всъщност ми е толкова познато...
Freaky...

И аз така по същия начин. Понякога, за съжаление, са ми свързани с хора. Никога няма да забравя един от своите т.нар. "пророчески сънища". Моя много близка приятелка беше влезнала в болница и същата вечер сънувах кръстта на гроба и. Беше бял със златни букви. Събудих се разревана и истерична. Изтичах при майка си и я накарах да обещае, че момичето няма да умре. След 2 седмици и правиха операция, от която тя изпадна в мозъчна смърт. Имаше рак, а никой не ми беше казал. 2 месеца по-късна организмът и не издържа и тя почина. На гроба и сложиха точно бял кръст и името и беше изписано със златисти букви. От тогава насам изпадам в див ужас, когато сънувам, че някой умира.

Мер,влизам ти в положението,при мен е същото.Две години преди да си отиде най-добрия ми приятел сънувах погребението му,с подробности.Дори се видях на една люлка,на една поляна,плачеща и незнаеща как да отида у тях...После така и стана.Сънувала съм и други хора да умират и испитвам истински страх за тях!
Насън често общувам с мъртви хора.И това понякога ме радва,дори не ме е страх.На мои приятелки почина баща им.Малко след 40-я ден го сънувах.Говореше ми да накарам Таня,по-голямата,да учи за учителка,защото той искал!Не се реших да го направя.Но съня се повтори,дори беше много настоятелен,направо ми се караше!Е,събрах си силите и говорих с Таня.И тя ме послуша!А мислеше въобще да не кандидатства...
Съседа ни от горния етаж на къщата ни в Бяла също почина,имах и предчувствие за него.След време сънувах,че съм на кухненската тераса и говоря с жена му,която ми размята някакво писмо,а зад нея той!Той искаше непременно да влезе у дома!...На другия ден наистина получихме писмо,че до еди кога си трябва да платим,иваче ни отнемат къщата...точно те!Имаха съдебни разправии с майка ми...

--------------------

+Quote Post
ДЖОКОНДАТА
публикуване Apr 13 2008, 11:08 PM
Коментар #30

NICE ASS

От: Ада
Потребител: 605

QUOTE(__Bobby__ @ Apr 13 2008, 11:47 PM) *
QUOTE(damita @ Apr 13 2008, 11:40 PM) *
Пък аз какво яко изпълнение на Frozen гледах насън... Както и прословутия концерт на покрива на Софийския университет. hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg

Какви феноменални клипове и песни на Мадона съм сънувал... hihi.jpg
Слушал съм на сън албум с аграрна музика, изпълнена от Мадона като кандидат за избори на шеф в някакво ТКЗС.Още помня,че записът беше на мърлява аудио касета с жълти шайби... hihi.jpg

И аз съм сънувал изпълнение на "Фроузен", на предизборен концерт на Софиянски,пред х-л "Плиска" Мадона, облечена в черната рокла от клипа се скриваше и показваше от някакви храсти...

А също и мини концерт на Мадона от птомо турнето на Американ Лайф на пл.Славейков...-с черна коса,черни очила и дълги косми под мишниците. hihi.jpg

За последно я сънувах заедно с Майкъл на Грамитата как някакви пияници ги целят с хартиени топчета в мърлява класна стая,където се връчваха наградите... hihi.jpg

беахахахаха и аз съм сънувал мини концерт на мадона ... беше в летния театър на бургас. Не успях да си купя билет, но затова пък имах апартамент точно над театъра ... гледах го с удоволствие и с чаша мартини в ръка от балкона

hihi.jpg

--------------------

ултимативното ултра негативно мрънкало

+Quote Post
kimjackson
публикуване Apr 13 2008, 11:10 PM
Коментар #31

Джаксън АД

QUOTE(__Bobby__ @ Apr 13 2008, 11:05 PM) *
QUOTE(kimjackson @ Apr 13 2008, 11:51 PM) *

И като говорим за кошмари...Ти си имаш бухал,аз си имам котки! hihi.jpg От малка все сънувам огромни черни котки,ама наистина огромни,дето все искат да ме ядат!!!И не знам дали сънищата ми са предизвекани от страха от котките или страха ми от котките идва от сънищата...Преди няколко нощи пак.Сънувам се как си спя в леглото и в стаята влиза поредната огромна черна котка!/Нямам идея как си е отворила вратата! hihihiaiaia.jpg /Покатерва ми се на леглото и аз писвам истерично!Събудих се,продължавайки да крещя!!! icon_mj3.jpg Дори светнах лампата,за да се уверя,че котката я няма! hihihiaiaia.jpg

О,Ким...като бях малък на няколко пъти виках майка ми да ми гони змийте от стаята... hihi.jpg
Но сестра ми избива рибата в това отношение...
Тя доста дълго време изпитваше панически ужас от калинки... hihi.jpg
Аз съм бил свидетел как майка ми и тупа одеалото "от калинки" посред нощ... hihi.jpg hihi.jpg

hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg Майка ми една нощ успя да хване навреме брат ми,преди да е скочил заедно с одеялото през терасата...Искаше да го хвърли,че имало мравки... hihihiaiaia.jpg

--------------------

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Apr 13 2008, 11:11 PM
Коментар #32

Веднъж за да "отида" на концерт на Мадона трябваше да "влезна" в телевизора... hihi.jpg
Секунди преди "да влезна'', майка ми се провикна,че кучето ражда... hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Apr 13 2008, 11:11 PM
Коментар #33

B-girl

Група: Root Admin
От: Варна/София
Потребител: 3

Нищо не знаете вие. На мен Майкъл ми е пял в училищния двор! hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
ДЖОКОНДАТА
публикуване Apr 13 2008, 11:13 PM
Коментар #34

NICE ASS

хахаххаха, а пък на мен мадона ми предложи да направим дует ... ezik.jpg

--------------------

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Apr 13 2008, 11:22 PM
Коментар #35

QUOTE(damita @ Apr 14 2008, 12:11 AM) *

Гъзарка. hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
kimjackson
публикуване Apr 13 2008, 11:26 PM
Коментар #36

Джаксън АД

QUOTE(damita @ Apr 13 2008, 11:11 PM) *

hihi.jpg Това ще да е било след като двамцата със Слаш ми пяха и свириха в мойта стая!И Слаш се радваше на многото ми плакати с Майкъл!Накрая двамата изчезнаха някъде под пода... hihihiaiaia.jpg

--------------------

+Quote Post
ДЖОКОНДАТА
публикуване Apr 14 2008, 10:46 AM
Коментар #37

NICE ASS

Мдааа ... от толкова приказки за сънища, снощи Мадона отново ми се яви на сън.

Бях в двора на университета с няколко колеги, когато Мадона дойде една такава префърцунена и типично гадна. Дойде при мен и ми връчи едно одеало, при което ми заповяда да седнем на поляната и да се завием. Стояхме неподвижно, мълчейки. Накрая аз не издържах и я попитах: `- Щастлива ли си?` /предполагам инспирирано от последният ни разговор с Дамита и Мер/ ... а тя ме погледна с най-гадния си възможен поглед и избяга обидена.
...След което се събудих разочарован... icon_mj3.jpg

--------------------

+Quote Post
In Vitro
публикуване Apr 14 2008, 12:04 PM
Коментар #38

Celebration!

От: Пловдив
Потребител: 164

QUOTE(__Bobby__ @ Apr 13 2008, 10:39 PM) *
Една бабичка със забрадка и пеньоар (Боже,така ли се пише!? hihi.jpg ) се провикна с гаден немощен глас "Ке Оцелеем!Ке оцелеем!".И хората и се нахвърлиха и я пребиха...

Тази бабичка е била от Петрич hihi.jpg
Иначе съм чувал, че жив човек да го сънуваш умрял е на хубаво. Ама си е страшно. Аз от време на време често се събждам с викане. Мен много ме е страх от влечуги и насекоми и веднъж сънувах, че майка ми е надвесила 3 огромни стоножки над лицето ми и ги държи и ме плаши с тях. Много беше гадно sad.gif Също наскоро сънувах че стоножки и паяци падат от стената над леглото ми в завивките. Тогава пак с крясъци се събудих, светнах лампата и няколко минути ме беше страх да си легна. Пък преди 3-4 години сънувах, че под масата ми има гигантски скакалец, стои, дебне ме и ме гледа и се смее злобно. Този сън ми беше много реален - бях полу-буден, полу-заспал и тъкмо се развиделяваше навън и в съня ми гледката беше абсолютно същата.

--------------------

+Quote Post
diiiworld
публикуване Apr 14 2008, 12:38 PM
Коментар #39

М-ченце
*

Потребител: 600

Ами аз съм от тея хора дето рядко си помнят сънищата,знам,че съм сънувала нещо ама не знам какво.Обаче много хубавите и много лошите обикновенно си ги спомням.Например и до днес си спомням един сън в който с един мой приятел,който беше починал наскоро се срещаме случайно и той ми вика,че трябва да ми покаже нещо и аз отивам с него,и той ме води в едно много гадно мазе пълно с наркомани и ми вика "ето тука умрях" и ме гледаше се едно аз съм виновна...много гадно беше.Събудих се с мисълта,че трябва да отида на гроба му и цял ден ми беше много криво,защото в деня на погребението му не можах да отида sad.gif

--------------------

+Quote Post
kimjackson
публикуване Apr 14 2008, 06:26 PM
Коментар #40

Джаксън АД

QUOTE(diiiworld @ Apr 14 2008, 12:38 PM) *
Ами аз съм от тея хора дето рядко си помнят сънищата,знам,че съм сънувала нещо ама не знам какво.Обаче много хубавите и много лошите обикновенно си ги спомням.Например и до днес си спомням един сън в който с един мой приятел,който беше починал наскоро се срещаме случайно и той ми вика,че трябва да ми покаже нещо и аз отивам с него,и той ме води в едно много гадно мазе пълно с наркомани и ми вика "ето тука умрях" и ме гледаше се едно аз съм виновна...много гадно беше.Събудих се с мисълта,че трябва да отида на гроба му и цял ден ми беше много криво,защото в деня на погребението му не можах да отида sad.gif

Ооо!!! friends.gif А всъщност от това ли е починал? sad.gif
Аз имам често сънища с най-добрия ми приятел.Обикновено си говорим,както и правехме докато беше жив...В един от тези сънища бяхме в моята стая.Той ми разказваше,че е много добре там,където е сега и е щастлив!Усмихваше се и ме уверяваше,че е винаги навсякъде с мен!Тогава аз попитах:И в банята ли?...А той се засмя и каза,че не! laugh.gif

А тази нощ имах поредния си пророчески сън.В действителност една моя приятелка днес трябваше да ми преведе по банковата сметка едни пари...И да ми се обади като го направи.Сънувах,че първо ми е объркала номера на сметката,а после че не може да ми ги прати и не може да ми се обади...Е,все още не ми е звъннала! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post

101 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 20th January 2019 - 01:25 AMIPB Style