IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

105 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Сънищата ни
Оценка на темата 4 V

kimjackson
публикуване Apr 13 2008, 04:28 PM
Коментар #1

Джаксън АД

Група: M&M фен
От: Spain
Потребител: 110

Можем да си споделяме интересните сънища.Някой може да ги тълкува...И въобще да си бъбрим за това чудно явление. smile.gif

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Apr 13 2008, 05:00 PM
Коментар #2

#DuckStories

От: София
Потребител: 62

Често сънувам адски безумни неща.Добре че ако не си ги запиша ги забравям...

--------------------

+Quote Post
In Vitro
публикуване Apr 13 2008, 05:36 PM
Коментар #3

Celebration!

От: Пловдив
Потребител: 164

И при моите често липсва каквато и да е логика и много бързо ги забравям. Или се сещам какво съм сънвал само непосредствено след като се събудя, или пък през деня по някое време ако ми се случи нещо свъзано със съня ми.

--------------------

+Quote Post
kimjackson
публикуване Apr 13 2008, 06:34 PM
Коментар #4

Джаксън АД

Това със записването и аз го правя.По принцип си помня сънищата,но най-вече които най -много са ме впечатлили.Но записвам,защото моите освен шантави,често са и съдбоносни и е добре да ги имам черно на бяло.А и паметта ми изневерява в зависимост от начина,по който съм се събудила...Иска ми се да не си помня кошмарите,ама май те оставят най-трайна следа...
Преди няколко дена сънувах,че майка ми печели от лотарията 2 000 000 Е.... ohmy.gif Много реален беше съня.Дори хукнахме да си купуваме апартамент тук и самолетни билети за България! smile.gif И тази нощ пак сънувах някакви лотарийни печалби...Да вземем да играем сериозно всяка седмица ли?! wink.gif

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Apr 13 2008, 08:43 PM
Коментар #5

B-girl

Група: Root Admin
От: Варна/София
Потребител: 3

Aз още помня в детайли най-яркия си и реален еротичен сън. hihihiaiaia.jpg Помня и как веднъж сънувах, че се раждам. smile.gif

--------------------

+Quote Post
mj_big_fen
публикуване Apr 13 2008, 09:02 PM
Коментар #6

-M-

От: лунните писти на ф1
Потребител: 18

Аз сънувам всяка вечер и то какви ли не луди неща без никаква логика..случвало ми се е да имам подължение на сънищата си,като сериал и дори понякога съм си спомняла в съня си какво съм сънувала предната вечер huh.gif Много ми е интересно да разбера какво значи определено нещо,което съм сънувала,ама незнам как се тълкуват сънищата smile.gif

--------------------

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Apr 13 2008, 09:07 PM
Коментар #7

#DuckStories

О,имал съм ужасни сънища/дежавута.
Сънувам някакво място,на което никога не съм стъпвал,не съм виждал и ми е непознато.В даден етап от живота си се озовавам там и се сещам откъде всъщност ми е толкова познато...
Freaky...

--------------------

+Quote Post
ДЖОКОНДАТА
публикуване Apr 13 2008, 09:08 PM
Коментар #8

МАДАМ ГУЩОЗА

От: Ада
Потребител: 605

Аз често сънувам апокалипсиси. Много цветни, драматични и красиви.

Последният такъв сън беше изключително красив и вдъхновяващ:

Планетата Марс беше огряна в красиви лилаво-розови цветове. Преливащи един в друг като плазма, като туш във вода. Планетата се приближаваше бавно до Земята, като я заплашваше от разрушение. Аз стоях в един окоп край бургаските солници. Небето беше в жълто, оранжево и червено. Контрастиращата на небето планета Марс се открояваше и пулсираше като едно огромно дишащо тяло.
Моментът на сблъсъка беше близо. Бях притаил дъх и очаквах този грандиозен момент за човечеството.
Настана нещо като ядрен взрив. Стана топло и бяло. Това беше краят. И жалко, беше невероятно.

--------------------

чикунгуня е нашата дежурна революционерка - готова да превърне всяко пиче сирене - в класен кашкавал и всяко полско цвете - в брилянтен японски хербарий с елементи на икебана.

1, 2, ча-ча-ча

+Quote Post
damita
публикуване Apr 13 2008, 09:16 PM
Коментар #9

B-girl

Понякога ми се ще да вляза в твоята глава. hihihiaiaia.jpg

--------------------

+Quote Post
mj_big_fen
публикуване Apr 13 2008, 09:17 PM
Коментар #10

-M-

QUOTE(__Bobby__ @ Apr 13 2008, 10:07 PM) *
Сънувам някакво място,на което никога не съм стъпвал,не съм виждал и ми е непознато.В даден етап от живота си се озовавам там и се сещам откъде всъщност ми е толкова познато...
Freaky...

Ха,и аз сънувала такива неща.
Абе интересно нещо са ми сънищата.Интересно ми е как някои хора много рядко сънуват,даже да не кажа въобще,докато примерно аз всяка вечер..от какво ли зависи,.. въображението?! huh.gif

--------------------

+Quote Post
ДЖОКОНДАТА
публикуване Apr 13 2008, 09:17 PM
Коментар #11

МАДАМ ГУЩОЗА

QUOTE(damita @ Apr 13 2008, 10:16 PM) *
Понякога ми се ще да вляза в твоята глава. hihihiaiaia.jpg

оф, там хич не е за влизане ... пълен апокалипсис icon_mj3.jpg

--------------------

чикунгуня е нашата дежурна революционерка - готова да превърне всяко пиче сирене - в класен кашкавал и всяко полско цвете - в брилянтен японски хербарий с елементи на икебана.

1, 2, ча-ча-ча

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Apr 13 2008, 09:39 PM
Коментар #12

#DuckStories

Поне 10 пъти съм сънувал,че Витоша изригва много зрелищно.
Иначе преди време сънувах и нещо подобно на апокалипсис.Беше нощ.Очакваше се огромен метеороит с размерите на Луната всеки момент да се джасне в Земята.Видях Го."Метеоритът" представлявше откъсната глава на много грозна кукла,с коса сплетена на 2 плитки и с лице,застинало в много грозна сърдита гримаса.Ударът беше много силен,всичко се разтърси и стана ден.Слънцето светеше много ярко,всичко беше потънало в прахоляк.Имаше много хора пред блока.Една бабичка със забрадка и пеньоар (Боже,така ли се пише!? hihi.jpg ) се провикна с гаден немощен глас "Ке Оцелеем!Ке оцелеем!".И хората и се нахвърлиха и я пребиха...

--------------------

+Quote Post
mj_big_fen
публикуване Apr 13 2008, 09:42 PM
Коментар #13

-M-

QUOTE(__Bobby__ @ Apr 13 2008, 10:39 PM) *
И хората и се нахвърлиха и я пребиха...

hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
kimjackson
публикуване Apr 13 2008, 10:13 PM
Коментар #14

Джаксън АД

QUOTE(__Bobby__ @ Apr 13 2008, 09:39 PM) *
Иначе преди време сънувах и нещо подобно на апокалипсис.Беше нощ.Очакваше се огромен метеороит с размерите на Луната всеки момент да се джасне в Земята.Видях Го."Метеоритът" представлявше откъсната глава на много грозна кукла,с коса сплетена на 2 плитки и с лице,застинало в много грозна сърдита гримаса.Ударът беше много силен,всичко се разтърси и стана ден.Слънцето светеше много ярко,всичко беше потънало в прахоляк.Имаше много хора пред блока.Една бабичка със забрадка и пеньоар (Боже,така ли се пише!? hihi.jpg ) се провикна с гаден немощен глас "Ке Оцелеем!Ке оцелеем!".И хората и се нахвърлиха и я пребиха...

Боже,дано да не са ти пророчески сънищата!А по начина й на крещене,да не е била баба Ванга? rolleyes.gif /И с нея съм имала сънища.../
Вече няколко пъти сънувам...земетресението в морето как се казваше на български? hihihiaiaia.jpg Та,едни огромни вълни заливат Бенидорм! ohmy.gif В единия сън бягах по брега и търсех Тонка да я спасявам.Намерих я,но без мъжа й и децата.Вече бяхме двете на брега и вълните се приближаваха.Пред нас се появи мъж облечен в бяло,но с гръб.Само каза да вървим след него и ще се спасим...И тръгнахме.Вълните си заливаха града,без да ни докоснат!Мъжа се обърна,усмихна се и...познах Исус! ohmy.gif В тоя момент се събудих.

Както казва фенчето,аз сънувам всяка вечер и ми е странно как някои хора не сънуват.Или може би си сънуват,ама хич не си помнят сънищата... rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
kimjackson
публикуване Apr 13 2008, 10:18 PM
Коментар #15

Джаксън АД

QUOTE(damita @ Apr 13 2008, 08:43 PM) *
Aз още помня в детайли най-яркия си и реален еротичен сън. hihihiaiaia.jpg Помня и как веднъж сънувах, че се раждам. smile.gif

И какво е усещането като се раждаш?Аз съм сънувала как умирам...Хареса ми! hihihiaiaia.jpg

--------------------

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Apr 13 2008, 10:33 PM
Коментар #16

#DuckStories

QUOTE(kimjackson @ Apr 13 2008, 11:13 PM) *
QUOTE(__Bobby__ @ Apr 13 2008, 09:39 PM) *

Боже,дано да не са ти пророчески сънищата!А по начина й на крещене,да не е била баба Ванга? rolleyes.gif /И с нея съм имала сънища.../
Вече няколко пъти сънувам...земетресението в морето как се казваше на български? hihihiaiaia.jpg Та,едни огромни вълни заливат Бенидорм! ohmy.gif В единия сън бягах по брега и търсех Тонка да я спасявам.Намерих я,но без мъжа й и децата.Вече бяхме двете на брега и вълните се приближаваха.Пред нас се появи мъж облечен в бяло,но с гръб.Само каза да вървим след него и ще се спасим...И тръгнахме.Вълните си заливаха града,без да ни докоснат!Мъжа се обърна,усмихна се и...познах Исус! ohmy.gif В тоя момент се събудих.

Както казва фенчето,аз сънувам всяка вечер и ми е странно как някои хора не сънуват.Или може би си сънуват,ама хич не си помнят сънищата... rolleyes.gif

Имаше прилика и с Ванга,но повече изглеждаше като възрастната майка на една комшийка...
Иначе май вълните, за които говориш са цунамита.

--------------------

+Quote Post
ДЖОКОНДАТА
публикуване Apr 13 2008, 10:36 PM
Коментар #17

МАДАМ ГУЩОЗА

пък един път сънувах как мадона ме кани да съм и фотограф --- представете си колко бях разочарован като се събудих duh1.jpg

--------------------

1, 2, ча-ча-ча

+Quote Post
damita
публикуване Apr 13 2008, 10:40 PM
Коментар #18

B-girl

Пък аз какво яко изпълнение на Frozen гледах насън... Както и прословутия концерт на покрива на Софийския университет. hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Apr 13 2008, 10:41 PM
Коментар #19

#DuckStories

QUOTE(kimjackson @ Apr 13 2008, 11:18 PM) *
QUOTE(damita @ Apr 13 2008, 08:43 PM) *

И какво е усещането като се раждаш?Аз съм сънувала как умирам...Хареса ми! hihihiaiaia.jpg

Преди време събувах, че много яко се скарах с баща ми, при което той извади пистолет и ме гръмна в главата.Паднах облян в кърви и не можех да мърдам и да говоря.Но продължавах да гледам.Не знаех дали съм умрял или не smile.gif
Не ми хареса особено.
Иначе много пъти съм сънувал,че падам от високо.
Един от най-ранните ми кошмари,които си спомням е как падам в коритото на река,която изглежда 1:1 с Перловската река в София.Само че падам от много високо и падането е много дълго и гадно.Секунди преди да се разбия на земята се събуждах.Сънувал съм го няколко пъти и знам коя е реката, на по-късен етап я видях wink.gif А съм със сигурност още не съм имал 6г. wink.gif

Друг кошмар от детството си,за който се сетих е как един гаден шибан бухал ми е влязъл в стаята и ме кълве и ме тормози,а аз нямам глас и колкото и да се опитвам,не мога да му изкрещя... hihi.jpg

Тази тема започва да ми става любима... hihi.jpg

Благодаря,Ким blink.jpg

--------------------

+Quote Post
Mer_Girl
публикуване Apr 13 2008, 10:44 PM
Коментар #20

Human Nature

От: beware my lair
Потребител: 8

QUOTE(__Bobby__ @ Apr 13 2008, 10:07 PM) *
Freaky...

И аз така по същия начин. Понякога, за съжаление, са ми свързани с хора. Никога няма да забравя един от своите т.нар. "пророчески сънища". Моя много близка приятелка беше влезнала в болница и същата вечер сънувах кръстта на гроба и. Беше бял със златни букви. Събудих се разревана и истерична. Изтичах при майка си и я накарах да обещае, че момичето няма да умре. След 2 седмици и правиха операция, от която тя изпадна в мозъчна смърт. Имаше рак, а никой не ми беше казал. 2 месеца по-късна организмът и не издържа и тя почина. На гроба и сложиха точно бял кръст и името и беше изписано със златисти букви. От тогава насам изпадам в див ужас, когато сънувам, че някой умира.
Иначе най-често сънувам как правя секс или прегръщам някого. Случва се и да сънувам едно-друго на апокалиптична тематика. Имах сън, в който бях революционер-клошар в някакъв разкъсван от войни мегаполис, над който беше надвиснало огромно слънце, което блестеше с червена светлина и никога не се сменяше с луната. hihi.jpg

--------------------

+Quote Post

105 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 17th June 2019 - 03:22 PM