IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

26 страници V  « < 24 25 26  
Reply to this topicStart new topic
Сънища с Мадона
Lorelai
публикуване Apr 9 2019, 09:47 PM
Коментар #501

М-чище

Група: M&M фен
От: Metropolis
Потребител: 28,679

Цитат(Salida @ Apr 9 2019, 10:46 PM) *
Кучка! Поне да беше те почерпила с пица. hihi.jpg

Нали! icon_mj2.jpg hihi.jpg

--------------------

deep down in the depth of my rebel heart
Go to the top of the page

+Quote Post
Lorelai
публикуване Aug 1 2019, 10:28 AM
Коментар #502

М-чище

Пак съм аз. hihihiaiaia.jpg
Сънувах, че вечерта се бяхме събрали една тълпа хора пред Механото(Чочи ще се сети веднага) и чакахме Мадона, седнали на пейки, сглобени от... щайги? Учителка от основното ми училище разхождаше четири кучета около нас и също чакаше, а останалите хора си взимаха дюнери. Дойде и самата Мадона. Започна да пее балади без никаква музика, но не помня кои точно, защото ревах от щастие. Изведнъж светлината започна да се насочва към определени хора сред нас и Мадона отиваше до съответния, спираше да пее и го прегръщаше дълго, като му говореше нещо. Уточнявам, че сцена няма - тя пее в блъсканицата, която се усмири след нейната поява. Малко напомняше на изпълнението ѝ на "Place de la Rйpublique" в Париж през 2015г. Някои бяхме в екстаз, докато други си я гледаха нормално, все едно присъстват на концерт на маловажна естрадна певица и само минават да хвърлят едно око. В този момент светлината се насочи към мен и докато осъзная какво става, Мадона дойде, остави микрофона настрана, прегърна ме и аз така се разплаках, че не можех да си стоя на краката. Тя взе да ме успокоява, да ми говори такива неща, като по едно време каза: "I love you" и ме погали по косата. Отвърнах ѝ с "I love you too, thank you!". Нещо такова беше разговорът, много емоционален и зареждащ. После онази учителка си тръгна и аз се възмутих. Прибрах се в странен вход на блок с най-добрия ми приятел, където му надух главата с концерта. Медицинската сестра от училище обикаляше из етажите хем по стълбите, хем по асансьора и бързайки, носеше документи. Появи се и най-добрата ми приятелка, която много обезпокоено не знаеше накъде да върви и защо е там.
На всеки концерт плача, та дори и насън, хаха.

--------------------

+Quote Post
Lorelai
публикуване Aug 1 2019, 10:49 AM
Коментар #503

М-чище

Сега се сетих за една подробност - след като Мадона ме прегърна, видях Салида с малко момиченце в публиката как ни аплодираше. hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
Salida
публикуване Aug 1 2019, 11:00 AM
Коментар #504

М-аниак

Потребител: 710

Цитат(Lorelai @ Aug 1 2019, 11:49 AM) *
Сега се сетих за една подробност - след като Мадона ме прегърна, видях Салида с малко момиченце в публиката как ни аплодираше. hihi.jpg

hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg hihi.jpg

Иначе много хубаво, че си имала такива прекрасни емоции на сън!

+Quote Post
Вавилонска блудн...
публикуване Sep 2 2019, 02:17 PM
Коментар #505

М-ченце
*

От: София
Потребител: 32,803

Не е точно мадонски сън, но е свързан с нея. Малко преди да се регистрирам във форума сънувах, че Гай Ричи е получил инфаркт и е в болница. Изпитах странно задоволство hihihiaiaia.jpg . После изведнъж се притесних, зачудих се как ли се чувства Мадона в този момент. Влязох във фейсбук и прочетох, че е умрял. Изсмях се и се събудих...когато се разсъних реших да пусна името му в гугъл, да видя дали е жив, че моите сънища имат навика да са пророчески heh.jpg .

Имала съм и много сънища с нея, които после ще ви разказвам ohh.jpg .

--------------------

+Quote Post
INA
публикуване Sep 2 2019, 02:20 PM
Коментар #506

hi

Потребител: 24,600

Миличка, ти не само имаш пророчески сънища. Ти кълнеш с поглед. Ако Блудницата погледне някой на криво, човекът ослепява.

--------------------

+Quote Post

26 страници V  « < 24 25 26
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 14th October 2019 - 03:55 AM