IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

36 страници V  « < 32 33 34 35 36 >  
Reply to this topicStart new topic
Madame X Tour, 2019/2020
Живак
публикуване Sep 22 2019, 07:32 AM
Коментар #661

М-аниак

Група: M&M фен
От: Ghosttown
Потребител: 29,795

Дано поне един от концертите бъде заснет и пуснат на ДВД, може би този път ще успее да продаде доста бройки от него.
Go to the top of the page

+Quote Post
Confessions
публикуване Sep 22 2019, 08:03 AM
Коментар #662

Батка!

Потребител: 816

Цитат(In Vitro @ Sep 20 2019, 12:17 AM) *
На мен по принцип за всяко едно турне, не само за това, ми е чудно - уж винаги всичко се разпродава още преди да бъде пуснато едва ли не, а винаги и в последния момент можеш да си закупиш билет - и то с богат избор на места hihi.jpg

Това въобще не е така и не разбирам кому е нужно да се хвърлят абсурдни твърдения в пространството. Тежко неразпродадено е Стикито в Севиля (около 12 000 непродадени билета ), около 600 за Кънфешънс в Прага и около 8 000 билета за ирландското селце от Реинвеншън. Това е! MDNA, Rebel и DWT са напълно разпродадени, а за турнетата до Гърли включително няма пълна информация за всички концерти, както и за турнетата като цяло - през онези години явно на места не са се водили подобни статистики. Ако имаш друга официална информация, моля, сподели я smile.gif

--------------------

+Quote Post
Confessions
публикуване Sep 22 2019, 08:27 AM
Коментар #663

Батка!

Цитат(Вавилонска блудница @ Sep 20 2019, 10:05 PM) *
На мен много ми харесва това, което виждам. Много е театрално ohh.jpg !

Съжалявам, че не си взех билет. Бях се регистрирала за Лондон и получих код, но като видях, че ми предлагат билети от 200 паунда нагоре ми прилоша. Сега предполагам, че още имам някакъв шанс rolleyes.gif .

Когато се регистрира, какви очакваше да са цените? За Мадона в театър и в Лондон? Само за справка 360.50 паунда струва билет за влак Лондон - Абърдийн - Лондон с тръгване след малко :-) Е, колко да струва Мадона?

--------------------

+Quote Post
Вавилонска блудн...
публикуване Sep 22 2019, 09:19 AM
Коментар #664

М-че
**

От: София
Потребител: 32,803

Цитат(Кралица Чикунгуня @ Sep 21 2019, 07:11 PM) *
Обаче дупето наистина е пълнено със силикон...

Пълнено е и то много отдавна. Питах тате за експертното му мнение и заключението беше, че има импланти още от Smirnoff Nightlife Exchange през 2011 hihi.jpg . Може и да са отпреди това, но от тогава започват да се забелязват повече.

Абе да прави каквото ще, не ми пречи, но импланти в задника и повдигане са едни от най-опасните корекции, които някой може да си направи rolleyes.gif . Дано не се спомине от някоя нелепа корекция от която няма нужда.

--------------------

+Quote Post
nik
публикуване Sep 22 2019, 09:21 AM
Коментар #665

М-аниак

Група: Root Admin
От: Sofia
Потребител: 13

Цитат(Кралица Чикунгуня @ Sep 22 2019, 01:02 AM) *
Ами много е тъпо това.... Дори и да се е постарала да направи яко шоу, няма да разберем.

Е предполагам че ще го издаде официално.

--------------------

+Quote Post
Кралица Чикунгун...
публикуване Sep 22 2019, 09:22 AM
Коментар #666

КУР ЧОРБА

От: Kurvolandia
Потребител: 23,484

Не мисля, че е отдавна. Маймунският гъз е съвсем ново явление, преди си беше ОК.

--------------------

+Quote Post
Кралица Чикунгун...
публикуване Sep 22 2019, 09:24 AM
Коментар #667

КУР ЧОРБА

От: Kurvolandia
Потребител: 23,484

Цитат(nik @ Sep 22 2019, 10:21 AM) *
Ами много е тъпо това.... Дори и да се е постарала да направи яко шоу, няма да разберем.

Половин - една година, след като приключи турнето. На мен не ми се чакат хиляда години, за да видя някакви кадри, да разбера какво се е случило там.
Малко да помисли и за останалите си фенове, които няма да присъстват.

--------------------

+Quote Post
Живак
публикуване Sep 22 2019, 09:25 AM
Коментар #668

М-аниак

Ohhhh wub.gif

+Quote Post
Живак
публикуване Sep 22 2019, 09:27 AM
Коментар #669

М-аниак

Цитат(Кралица Чикунгуня @ Sep 22 2019, 10:24 AM) *
Цитат(nik @ Sep 22 2019, 10:21 AM) *

Половин - една година, след като приключи турнето. На мен не ми се чакат хиляда години, за да видя някакви кадри, да разбера какво се е случило там.
Малко да помисли и за останалите си фенове, които няма да присъстват.

Сигурно пак тя ще монтира концерта, ще е бяла като прах за пране, през половин секунда ще се сменят кадри и изобщо зрителя няма да има усещането, че гледа театрален/концертен спектакъл, вокалите ще са обработени до непознаваемост кой пее...

+Quote Post
Вавилонска блудн...
публикуване Sep 22 2019, 09:33 AM
Коментар #670

М-че
**

Цитат(Confessions @ Sep 22 2019, 09:27 AM) *
Когато се регистрира, какви очакваше да са цените? За Мадона в театър и в Лондон? Само за справка 360.50 паунда струва билет за влак Лондон - Абърдийн - Лондон с тръгване след малко :-) Е, колко да струва Мадона?

Ами, живяла съм 2 години в Лондон и знам какви са цените. Двеста паунда не беше най-евтиния билет, имаше по-евтини, но вече бяха взети, нищо, че в секундата в която пуснаха продажбите си въведох кода.

--------------------

+Quote Post
Вавилонска блудн...
публикуване Sep 22 2019, 09:34 AM
Коментар #671

М-че
**

Цитат(Кралица Чикунгуня @ Sep 22 2019, 10:22 AM) *
Не мисля, че е отдавна. Маймунският гъз е съвсем ново явление, преди си беше ОК.

Просто е подменяла имплантите няколко пъти hihihiaiaia.jpg . Сега просто са невъобразимо големи.

--------------------

+Quote Post
Живак
публикуване Sep 22 2019, 09:38 AM
Коментар #672

М-аниак

THE CREATIVE PROCESS BEHIND "FROZEN"

Choreographer Damien Jalet on his Instagram takes us through the creative process behind the iconic song Frozen – one of the highlights of The Madame X Tour – in the form of a pas de deux between Madonna and her daughter, the dancer Lola Leon.
The choreographic score of Madonna is an hommage to one of her artistic mother: Martha Graham, Jalet explains; they worked separately with Lola Leon on a solo based on the idea of shape shifting.

"Through the song Lola evolves from a close, inward static position to free, twirling movements around her mother, like an energy coming out of her, finding freedom and emancipation though her moves.
Madonna was studying modern dance at the current age of Lola. The two in some moments are like a mirror of each other."

Lola appears on film, shot by Luigi and Iango. and projected on a screen that instead of being a backdrop is positioned in front of the stage space. Madonna dances in the darked out stage, carefully lighted so that she can be seen through the screen and her image and Lola’s melt together.
Both Madonna’s and Lola’s solos were created by Damien Jalet with the assisting help of Aimilios Arapoglou and Sierra Herrera.

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Sep 22 2019, 09:44 AM
Коментар #673

#DuckStories

Потребител: 62

Цитат(Вавилонска блудница @ Sep 22 2019, 10:19 AM) *
Цитат(Кралица Чикунгуня @ Sep 21 2019, 07:11 PM) *
Обаче дупето наистина е пълнено със силикон...

Пълнено е и то много отдавна. Питах тате за експертното му мнение и заключението беше, че има импланти още от Smirnoff Nightlife Exchange през 2011 hihi.jpg . Може и да са отпреди това, но от тогава започват да се забелязват повече.

Мхм. Има резон. На MDNA Tour със сигурност вече е с пипан задник. Но там изглежда супер.

--------------------

+Quote Post
In Vitro
публикуване Sep 22 2019, 10:50 AM
Коментар #674

Wrapped in plastic

От: Пловдив
Потребител: 164

Цитат(Confessions @ Sep 22 2019, 09:03 AM) *
На мен по принцип за всяко едно турне, не само за това, ми е чудно - уж винаги всичко се разпродава още преди да бъде пуснато едва ли не, а винаги и в последния момент можеш да си закупиш билет - и то с богат избор на места hihi.jpg

Това въобще не е така и не разбирам кому е нужно да се хвърлят абсурдни твърдения в пространството. Тежко неразпродадено е Стикито в Севиля (около 12 000 непродадени билета ), около 600 за Кънфешънс в Прага и около 8 000 билета за ирландското селце от Реинвеншън. Това е! MDNA, Rebel и DWT са напълно разпродадени, а за турнетата до Гърли включително няма пълна информация за всички концерти, както и за турнетата като цяло - през онези години явно на места не са се водили подобни статистики. Ако имаш друга официална информация, моля, сподели я smile.gif

Ами сега, за това турне, проверих няколко дати в Лондон, Париж и Ню Йорк - за всяка дата, която проверих, имаше билети. Можеш и сам да го направиш това, ако не вярваш. Помня, че преди време, като ги пуснаха, беше някаква щуротия с томболи и тем подобни глупости сякаш купуваш не просто обикновен концертен билет, а не знам и аз какво, като накрая уж всичко беше разпродадено. Както казах, сега си има - без томболи. В София Стикито уж се разпродаде за 10 минути. 2-3 седмици преди концерта продаваха свободно билети от всяка една категория. За последните й две турнета също съм разглеждал от любопитство за билети и не е като да е нямало.

--------------------

+Quote Post
Confessions
публикуване Sep 22 2019, 11:13 AM
Коментар #675

Батка!

Цитат(In Vitro @ Sep 22 2019, 11:50 AM) *

Ами сега, за това турне, проверих няколко дати в Лондон, Париж и Ню Йорк - за всяка дата, която проверих, имаше билети. Можеш и сам да го направиш това, ако не вярваш. Помня, че преди време, като ги пуснаха, беше някаква щуротия с томболи и тем подобни глупости сякаш купуваш не просто обикновен концертен билет, а не знам и аз какво, като накрая уж всичко беше разпродадено. Както казах, сега си има - без томболи. В София Стикито уж се разпродаде за 10 минути. 2-3 седмици преди концерта продаваха свободно билети от всяка една категория. За последните й две турнета също съм разглеждал от любопитство за билети и не е като да е нямало.

С тия "уж" звучи като "чух от една в трамвая", което е несериозно. Никой, никога и никъде е твърдял, че Мадам Хъ е разпродадено изцяло, при обявяването на нови дати уточняваха поради high demand и не поради sold out. Тотално невярно е също, че Стикито в София е разпродадено за 10 минути и такава официална информация няма! Нека боравим с коректни факти :-) Това, че 2-3 седмици преди датата има билети, какво общо има? И как от този факт си направи заключението по-горе, че в "последния момент можеш да си закупиш билети с богат избор на места"?

--------------------

+Quote Post
In Vitro
публикуване Sep 22 2019, 12:06 PM
Коментар #676

Wrapped in plastic

От: Пловдив
Потребител: 164

Цитат(Confessions @ Sep 22 2019, 12:13 PM) *
Цитат(In Vitro @ Sep 22 2019, 11:50 AM) *

С тия "уж" звучи като "чух от една в трамвая", което е несериозно. Никой, никога и никъде е твърдял, че Мадам Хъ е разпродадено изцяло, при обявяването на нови дати уточняваха поради high demand и не поради sold out. Тотално невярно е също, че Стикито в София е разпродадено за 10 минути и такава официална информация няма! Нека боравим с коректни факти :-) Това, че 2-3 седмици преди датата има билети, какво общо има? И как от този факт си направи заключението по-горе, че в "последния момент можеш да си закупиш билети с богат избор на места"?

Не знам кое за теб е официална информация, но съм сигурен, че всеки тук си спомня как след пускането на билетите за София имаше гръмки заглавия из вестниците, че "Мадона е свършила за 10 минути". Богатия избор на билети го демонстрирах преди няколко вечери с дата за Ню Йорк от днес за утре.

--------------------

+Quote Post
Вавилонска блудн...
публикуване Sep 22 2019, 12:25 PM
Коментар #677

М-че
**

За Стикито в София помня репортаж в който казаха някаква голяма цифра, не помня каква точно беше, май между 20 и 30 хиляди разпродадени за половин час rolleyes.gif .

Във френския тикетмастър в момента не мога да селектирам нищо преди 3-ти март.

--------------------

+Quote Post
nik
публикуване Sep 22 2019, 06:03 PM
Коментар #678

М-аниак

Група: Root Admin
От: Sofia
Потребител: 13

За Sticky... беше разпродаден Golden Circle. Това е вярната инфомация. Билети за сегашното турне има, но на най-тъпите места.

--------------------

+Quote Post
Salida
публикуване Sep 24 2019, 05:32 PM
Коментар #679

М-аниак

Потребител: 710

How much would you pay for a Madonna Polaroid selfie?

--------------------

+Quote Post
Живак
публикуване Sep 24 2019, 06:54 PM
Коментар #680

М-аниак

MADONNA: People complain that I sing too many new songs. This show is called "The Madame X Tour", not "Madonna is dead as an artist and sings only old songs Tour". Dumb asses!
emoticon_m30.gif

+Quote Post

36 страници V  « < 32 33 34 35 36 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 23rd October 2019 - 07:56 AM