IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

6 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
За всички фенове под 20, защо МАДОНА?
nik
публикуване Jan 20 2007, 02:05 PM
Коментар #1

М-аниак

Група: Root Admin
От: Sofia
Потребител: 13

Айде, ние сме стари, някои още лачени, обяснимо е. Но защо има тийнейджъри, които са забелязали и са се захласнали по една жена, която спокойно може да им бъде поне... майка. Как й обърнахте внимание и защо се вманиачихте?

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
XN3K
публикуване Jan 20 2007, 02:31 PM
Коментар #2

VORLON's fan

Група: M&M фен
От: София
Потребител: 70

Ами тя няма възраст! hihihiaiaia.jpg Тя е вечна! hihihiaiaia.jpg Не случайно се казва МАДОНА!!! hihihiaiaia.jpg

Тя всъчност е Бог...но дегизиран! hihihiaiaia.jpg hihihiaiaia.jpg hihihiaiaia.jpg

--------------------

+Quote Post
Гост_Dita_*
публикуване Jan 20 2007, 02:40 PM
Коментар #3

Guests

А тези които са точно на 20 hihi.jpg и те ли?

+Quote Post
nik
публикуване Jan 20 2007, 05:25 PM
Коментар #4

М-аниак

Толкова ли си млада, душичке?

Просто Мадона не е средния тийн изпълнител и не мисля, че е особено популярна сред тях. Затова ме интересува защо (доскорошните) тийнейджъри са се впечатлили точно от нея. И как.

--------------------

+Quote Post
tokicha
публикуване Jan 20 2007, 05:44 PM
Коментар #5

вманиачен ентусиаст

От: Sofia city
Потребител: 5

Амиии то стана покрай Дамита...е, естествено, че не тя ме накара да слушам Мадона hihi.jpg ! Ами първо едва ли има живо същество на Земята (включвам и бебетата hihihiaiaia.jpg ), които поне един път да не са чули Мадонска песен...мисълта ми е, че песните й са хитове и въпреки възрастта си, издава хит след хит! Аз се движа предимно сред млади хора (тийнейджъри) и съм забелязал, че повечето от тях изобщо не познават какво вдействителност е Мадона и заради това всъщност са безразлични към нея! Повечето от феновете й си мислят, че всеки си има мнение за нея, но това е напълно погрешно...е, говоря за младите де...повечето са абсолютно безразлични към нея и като попитам някой защо не я харесват (става въпрос не защо я мразят, а защо не са й фенове), никой не ми дава конкретен отговор! Според мен, просто не я познават, докато при мен всъщност реалното ми фенство започна с I'm going to tell you a secret! В това видео не видях кучката Мадона, не видях звездата Мадона, нито пък майката Мадона, които преди това бях свикнал да гледам! Видях една съвсем обикновена жена, която е истински професионалист в своята професия! Знае кое как се прави, знае кое как да обясни на хората, които не знаят, и най-вече знае какво прави! Тя не е Бритни Спиърс (както си мислех до преди това), която прави нещо без да се интересува от последствията, но просто да се получи поредния скандал! И така...малко объркано го обясних, така че ако някой не е разбрал нещо, да пита blink.jpg

P.S. Само да кажа, че аз до преди това съм харесвал песните на Мадона, но не съм харесвал самата нея!

--------------------

+Quote Post
Гост_Dita_*
публикуване Jan 20 2007, 05:49 PM
Коментар #6

Guests

Цитат(nik @ Jan 20 2007, 05:25 PM) [snapback]32676[/snapback]

A ти на колко си мислеше, че съм hihi.jpg

+Quote Post
tokicha
публикуване Jan 20 2007, 05:50 PM
Коментар #7

вманиачен ентусиаст

От: Sofia city
Потребител: 5

Цитат(Dita @ Jan 20 2007, 05:49 PM) [snapback]32681[/snapback]

Цитат(nik @ Jan 20 2007, 05:25 PM) [snapback]32676[/snapback]

A ти на колко си мислеше, че съм hihi.jpg

хаха, аз си мислех, че си на 21 hihihiaiaia.jpg

--------------------

+Quote Post
the reader
публикуване Jan 20 2007, 06:29 PM
Коментар #8

само в оригинал

От: beyond
Потребител: 6

аз пък мислех, че е на 19.

--------------------

+Quote Post
nik
публикуване Jan 20 2007, 07:45 PM
Коментар #9

М-аниак

На около 24. А аз си говоря с теб като с равна.
Тоше, много си изчерпателен както винаги. hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
Гост_Dita_*
публикуване Jan 20 2007, 07:51 PM
Коментар #10

Guests

Цитат(nik @ Jan 20 2007, 07:45 PM) [snapback]32706[/snapback]

. А аз си говоря с теб като с равна.

Лол а като с каква трябва да си говориш с мен? heh.jpg Страхопочитание и възхищение ли трябва да изразявам?

+Quote Post
nik
публикуване Jan 20 2007, 07:53 PM
Коментар #11

М-аниак

Почит.

--------------------

+Quote Post
SoCalledChaos
публикуване Jan 20 2007, 07:54 PM
Коментар #12

NastyBoy

От: Belfast
Потребител: 4

Моите наблюдения са че младите изобщо не я харесват. За тях е сбръкана бабка... duh1.jpg

--------------------

Spinning my wheels around
I’m here, dodging bullets 'till you
Ear to the ground
I’m here, dodging bullets 'till you
...Stand where the others stand...

+Quote Post
Гост_Dita_*
публикуване Jan 20 2007, 07:56 PM
Коментар #13

Guests

Цитат(nik @ Jan 20 2007, 07:53 PM) [snapback]32711[/snapback]

Почит.

heh.jpg Почит даваш, почит получваш blink.jpg

+Quote Post
nik
публикуване Jan 20 2007, 07:56 PM
Коментар #14

М-аниак

Че аз та уважавам ма, трътко! Сега пиши по темата!

--------------------

+Quote Post
Гост_Dita_*
публикуване Jan 20 2007, 08:32 PM
Коментар #15

Guests

Цитат(nik @ Jan 20 2007, 07:56 PM) [snapback]32715[/snapback]

Че аз та уважавам ма, трътко! Сега пиши по темата!

heh.jpg Благодаря за уважителното изказване, и аз ще се старая да показвам почит към теб.... heh.jpg hihi.jpg

По темата...
Мадона е актуална и се ъпдейтва непрекъснато. Ако беше останала на онова ниво и с онзи стил , с които беше преди 20 години...щеше е да е просто една от многото.
За тъй наречената днешна "младеж" мога да кажа, че това важи особено при момчетата! Повечето момичета, които познавам симпатизират или просто приемат Мадона като една достойна изпълнителка (тук не говорим за фенство, а просто за уважение).... докато при момчетата под 20 (пък и над...) важното е да има големи цицки, джуки, дупенце ала бала.... нали?!
А музиката това е подробност... характерна черта на новите поколения е да отхвърляш първосигнално и агресивно нещо което не разбираш. Аз например не разбирам музиката на Майкъл, никога не съм я чувствала близка, но не отричам неговия безспорен талант и никога не съм изразявала негативно мнение за него . Новите фенове на Мадона ще намаляват пропорционално с увеличаването на нейната възраст. Логично е... циците й някой ден ще увиснат, дупето също... ще се сбръчка.
Много хора например (незапознати с това, което всъщност е Мадона) я възприемат като един одъртял вариант на Бритни. Бритни обаче е по -готина защото изглежда сладка... става за ибане както се казва... а Мадона е просто една баба, която отчаяно се опитва да привлече погледите към себе си чрез "евтини" скандали... (цитирам по памет мнения на разни коментари по адрес на разни Мадонени новини из сайтовете, които съм чела) ...
Като цяло новото поколение стана по-повърхностно, по - грубо откъм емоции и чувства. Ще кажете - "ама ти нали си на 20... за какви нови поколения ми говориш?"
Да ама когато бяхме наистина малки... бяхме истински деца с истинско детство. До 8 клас бяхме още дечица неопетнени от помията и културната деградация (в която е в момента цяла България). А сега минавайки край училищата чувам невръстни първокласничета как се псуват на майка и описват с подробности къде точно ще проникнат с още нефункциониращите си членове във въпросните жени които са ги родили... звуча брутално, но пък не съм казала нищо нереално.
Като цяло идеалът за перфектен изпълнител в представите им трябва да е някоя чалга изпълнителка. Мадона не отговаря на тези изисквания.
Още повече, че максимата "сексът продава" все още важи. Мадона като че ли загърби лека полека мръснишкия си имидж и стана безинтересна на стадото от разгонени кочове.

+Quote Post
beti88
публикуване Jan 20 2007, 08:44 PM
Коментар #16

.:М:.usic .:M:. aniac

От: dreamland
Потребител: 9

hihi.jpg е какво да добавя ?просто няма ....
стигам до заключението напоследък ,че който не се кефи на Мадона или няма вкус heh.jpg или не я познава достатъчно (znae 5-6 ней ни pesni i toва e ) hihi.jpg е .. може и да е просто просто ограничен ...

+Quote Post
Music
публикуване Jan 20 2007, 09:23 PM
Коментар #17

Б1

Потребител: 39

Ми да ви кажа и аз нямам идея как точно ми е харесала. Имам спомен, че я слушах защото на ковъра на някъв сборен албум ближеше една близалка, а на 5 годинки това ми беше основното занимание и така започнах да я слушам.

+Quote Post
damita
публикуване Jan 20 2007, 09:54 PM
Коментар #18

B-girl

От: Варна/София
Потребител: 3

Дита, респект!

--------------------

+Quote Post
Sixth sense
публикуване Jan 20 2007, 11:39 PM
Коментар #19

Not Controlled By Time

Потребител: 23

Много яка тема! smile.gif Кофти,че чак сега намерих време да пиша,но нищо. smile.gif

Та...
В интерес на истината преди,като бях малка,не харесвах Мадона...странно...глупаво. wink.gif
Някак си,нещата станаха с течение на времето, харесвах песните й, тук отварям скоба ,като пояснявам,че нямаше до този момент изпълнител,който да ме впечатли с толкова много,във всяко отношение. Защо Мадона ли?Ами,аз лично не виждам нещо странно в това,че харесвам Мадона...въпроса вече опира до това кой как ръзсъждава! И по какъв начин гледа на Музиката. Възрастта не е никакъв критерий,когато говорим за Изкуство.
Да,Тя е на 48...и няма паралел за сравнение с останалите...
След като се запознах със всичко нейно,осъзнах реално що е Мадона...Като Изпълнител.Творчеството му. Това беше нещото,което ми липсваше.Тя като че запълни някаква празнина в мен.Преди Мадона не съм имала любим изпълнител...по простата причина,че не ми даваше....Не ми даваше достатъчното, не ми даваше необходимото,не ми даваше разнообразието,не ми даваше исканото!Жалко за мен,че късно се заинтересувах повече за Нея...Мадона е изпълнителят ,който запълни тази-липсващата част,която никой не беше успявал.Единствената,която може да ми даде това, което искам.Единственото,което никой друг и по никакъв начин не ще ми даде,а и няма и да има такъв.Вие всички знаете,че Мадона е легенда, от великите ,броящи се на пръсти,само на едната ръка.Била добра или лоша,тя остава една от най-големите икони в историята на музиката...На фона на останалите!?? Мадона не е само изпълнител,а начин на мислене, послание...Страшно амбициозна,абсолютен перфенкционист,което не мисля ,че важи за 94-5% от изпълнителите.Знае какво иска и как да го направи,и да...прави го,с труд, инат,завиден хъс!Без умора.
Всичко, като творчество,което Мадона прави,не се повтаря, то е полюсно различно за сметка на предишното."Хамелеон"...било то като визия,било като музика! Тя е толкова различна от другите,както да разграничиш бялото петно от многото черни.Това са едни от нещата,поради които тая 48 годишна жена затапва, такива”певици”,които могат да са й дъщери,а и не само...Жена,коята ме кара да й се възхищавам,и то страшно много!А Мадона винаги ще има място №1,като изпълнител в сърцето ми и никой не ще я замени. Обичам я и искам да я има!!!
Long Live The Qeen! wub.gif smile.gif

+Quote Post
Mer_Girl
публикуване Jan 21 2007, 01:41 AM
Коментар #20

Human Nature

От: beware my lair
Потребител: 8

Моята афера с Мадона започна преди 9 години и като доброто вино става все по-дълбока с времето. През първите месеци на далечната 1998, докато навън фучеше поредната фъртуна, малката шлямпе си седеше кротко на дивана в стария си апартамент, завита с губер и имаше една печка на реотани пред нея. И такам, кротко си превключвах каналите на новооткритата кабеларка и попаднах на края на някакво предаване за жена...Мадона. След като свърши пуснаха няколко клипа (май бяха Human Nature, Secret, Like A Prayer, Frozen ?). Толкова се зарибих. Така бях впечатлена. Беше любов от пръв поглед. Не бях виждала дотогава жена с такова излъчване - сила, страст и нежна като гальовно котенце. Пък и това име (Мадона) трябва да е благословена, за да има такова излъчване и име. Веднага се разтършувах из касетките на брат ми и намерих стара Еротика на Унисон. Естествено, първата любов ръжда не хваща и до днес си ми е най-любимият, колкото и Ray да е по-мъдър и посветен. Няма пък,йок, Еротика и толкоз. След това изнудих мама да ми купи Ray Of Light. После осъзнах, че съм слушала много нейни песни като малка, без да осмисля, че това е тя( You`ll See например). Последваха няколко години на самотно фенство и търсене, през които си мислех, че съм единственият, най-голям фен на Мадона в България, а всички останали са тъпи копелета, които слушат пачаврата Бритница. През 2002 се присъединих към фен-клуба и в дир.бг и осъзнах колко съм се лъгала. Останалото е обща история hihi.jpg И до днес не мога да изкажа на фло благодарностите за това, че ми даде дисковете с Блонда от Лондон и колко очудено пишлеме бях, когато на първата ни среща тя домъкна албумчето със снимки от Драунед и аз се облещих.
Та обичта ми към Мадона започна главно от интерес към личността. И до днес тя е най-висшият ми идеал за жена - сила, интелект, сексапил, непреклонимост и т.н. Музиката дойде впоследствие. По-скоро като саундрак на личността и. Не, че не я оцених почти веднагически и нея.
Сега никой от варненското ми обкръжение не смее да каже нещо против Мадона, най-малкото ,за да си спести защитната тирада(знам, че просто трябва да стана адвокат, ама правото не ми се нрави). Общо взето съм се погрижила да запознач всички околни пишлемоци с личността и музиката на Мадона и хранят доста респект към нея.

--------------------

+Quote Post

6 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 18th October 2019 - 11:12 PM