IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

7 страници V  « < 3 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
Leaving Neverland
Nixter
публикуване Mar 13 2019, 11:13 PM
Коментар #81

Група: M&M фен
От: София
Потребител: 860

Цитат(ДЖОКОНДАТА @ Mar 13 2019, 11:06 PM) *
Цитат(Nixter @ Mar 13 2019, 10:49 PM) *
От Шоуто на Слави тази вечер:
"Добър вечер, уважаеми зрители на Новинарник - рубриката, която Майкъл Джексън би обожавал, защото е едва 5-годишна."
raspa.gif

ти гледаш тази помия?!

Не, разбира се. hihi.jpg Пуснал съм телевизора да работи като фон и случайно дочух това.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
damita
публикуване Mar 14 2019, 11:56 AM
Коментар #82

B-girl

Група: Root Admin
От: Варна/София
Потребител: 3

Слави и сценаристите му обожават тази тема. Нещастници.

--------------------

+Quote Post
invincible
публикуване Mar 14 2019, 03:50 PM
Коментар #83

М-ченце
*

От: Sofia
Потребител: 204

Здравейте! Майкъл е невинен!!! И не защото сляпо вярвам в това или защото съм издигнал MJ в култ ... Всеки може да направи рисърч и да проследи фактите, но когато не желаеш, а искаш да вярваш на нещо изплюто, трудно нещо ще те убеди в противното. Похвала, че филма е направен доста добре - толкова, че всеки лесно може да бъде подведен като не знае фактите. Дали трябва да се направи контра филм? .... не знам. Просто живеем във време в които обичаме и предпочитаме да вярваме на лъжи - ей така, защото е по-пикантно! Fake World!!!

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Mar 14 2019, 03:59 PM
Коментар #84

B-girl

Проблемът е, че никой не е длъжен да се запознава с фактите. Ако един редови човек, който не е фен и не се интересува от подробности просто изгледа филма, вероятно много лесно може да се подведе, защото доколкото разбирам, е направен доста убедително. Но от мен да знаете, режисура и монтаж могат да направят чудеса. wink.gif

--------------------

+Quote Post
nik
публикуване Mar 14 2019, 10:11 PM
Коментар #85

М-аниак

Потребител: 13

Гледам филма в момента и не, никак не е убедителен. Изражението на Уейд е на човек, пропит от злост, играе много с лицеви мимики. Може би съм предубеден, но е страшно фалшиво и поставено. Едни безкрааааайни интервюта, в които обясняват колко прекрасно са си изкарали около Майкъл, как са го търсили, как са се опитвали да се свържат с него. И изведнъж - хоп, лепка: мръсни сексуални сцени, които ако са верни е абсолютно невъзможно да бъдат осъзнати като нещо нередно на възраст след пубертета. Твърдят неща, които всеки нормален човек би разбрал като крайно ненормални и брутални веднага щом навърши съзнателна възраст. Цялата хипотеза, че всичко това е осъзнато като нещо нередно на възраст след 30 години просто не издържа. Явно - ако се е случило - всички те - от майката през бабата до самия Уейд са били малоумни. Бидейки на седем години е бил насилван с пенис в устата в поредица от нощи, ама не искал да си тръгва от Невеърленд - ЗАЩО? Честно казано не разбирам как така филмът има такъв ефект - просто сбор монолози на хора, които говорят цинизми, подплатени с патетична Дисни музика. Манипулация, която си личи от 100 километра и изхожда от абсолютната презумпция, че всичко казано е истина. И само ако човек за секунда се запита - ами ако не е - всичко приключва.

--------------------

+Quote Post
Dorian
публикуване Mar 14 2019, 10:41 PM
Коментар #86

М-чище

От: Plovdiv
Потребител: 717

Да си кажа моето мнение, като човек, който не е бил много добре запознат с личността на Майкъл и сега вижда филма. Първо, някои неща наистина звучат много нелогично - постоянно говорят за тази любов към него и как едва ли не са чакали с нетърпение да останат насаме, за да си духат. Даже ревнували, когато го виждали с други деца и когато си духали отново, се успокоявали, че той още ги обича - т.е. това им е харесвало. Как изведнъж става малтретиране? И съм абсолютно съгласен, че още в пубертета им е станало ясно какво са правили.
Второ - цялата тази работа с децата изглежда много перверзна за човек, който не е запознат с характера на Майкъл. Обикаля света, харесва си някакви момченца, дава им бонбони, кара ги по люлки, предлага им да спят с него в леглото му - това са факти, които никой не отрича. Всеки нормален човек като чуе подобно нещо, изобщо не му трябват други доказателства, за да осъди Майкъл дори при най-малкия намек, че нещо е ставало. Аз също бях леко шокиран от тези му странности и като започнеш да го приемаш за човек, който не е "нормален", а доста странен, си готов да повярваш на много други неща за него. Мисля, че заради това филмът е толкова успешен - не са много заклетите фенове на Майкъл, които като вас го познават по-добре и го разбират в някаква степен.

--------------------

+Quote Post
nik
публикуване Mar 14 2019, 10:48 PM
Коментар #87

М-аниак

Най-любима ми е комбинацията от откровения от типа на "И после ми се изпразни в устата. Бях на седем... На следващия ден предложи да живея една година с него. Стори ми се най-страхотната идея..." mj_damn.jpg mj_damn.jpg mj_damn.jpg

--------------------

+Quote Post
ДЖОКОНДАТА
публикуване Mar 14 2019, 10:51 PM
Коментар #88

МАДАМ ГУЩОЗА

От: Ада
Потребител: 605

вие честно ли сте го гледали този филм?
защо не гледате "откраднат живот"?!
duh1.jpg

--------------------

MADAME Телешко варено

+Quote Post
nik
публикуване Mar 14 2019, 10:57 PM
Коментар #89

М-аниак

Признавам че актьорската игра в "Откраднат живот" е по-убедителна...

--------------------

+Quote Post
ДЖОКОНДАТА
публикуване Mar 14 2019, 10:58 PM
Коментар #90

МАДАМ ГУЩОЗА

От: Ада
Потребител: 605

Цитат(nik @ Mar 14 2019, 10:57 PM) *
Признавам че актьорската игра в "Откраднат живот" е по-убедителна...

е, хубав е сериалът. Щом се загледах. Даже си поплаквам на някои сцени.

--------------------

MADAME Телешко варено

+Quote Post
nik
публикуване Mar 14 2019, 11:27 PM
Коментар #91

М-аниак

Първи Фейсбук потребител от списъка с "приятели" падна жертва в следствие на филма. hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
KpucMJ
публикуване Mar 14 2019, 11:39 PM
Коментар #92

М-ченце
*

Потребител: 30,842

Аз си признавам, че се опитах да го гледам по същите причини, които lordm е споменал.
Интересно ми бе да видя нови снимки на Майкъл. Не успях обаче да изгледам първата част, отвратих се от тези нещастници и гнусните им истории.
Това, което ми направи силно впечатление е, че с такава лекота разказват подобни отвратителни моменти.. никаква емоция на лицата им. Далеч съм от мисълта, че един човек, който е травмиран, би изглеждал така.. чисто емоционално. И непрекъснато обясняваха колко са го обичали, как ги е завел на места из целия свят, с колко известни личности ги е запознал. Всичко това с усмивки на лицата. Как са благословени да избере точно тях и куп подобни разкази, които за мен не си кореспондират с цялата тази помия.
Никога не съм имала съмнение относно обвиненията. Никога няма и да имам.
Наистина не разбирам подобни хора. А и не само тях, а всеки, който напълно съзнателно и умишлено причинавя зло на друг човек. Не се ли страхуват от постъпките си? Не се ли страхуват, че ще бъдат наказани някой ден за тези гадости..
А за децата изобщо не смея да се замислям те какво преживяват. Единственото, което наистина не разбирам е защо никой не излиза да го защити. Сякаш Taj и Brandi са сами в този момент. Karen Faye също е много активна в Twitter. Много са ми интересни постовете й. Но не виждам нито една известна личност да се включва, а иначе всички го боготворяха. И преди, и след, но явно само в интервютата..

+Quote Post
Живак
публикуване Mar 14 2019, 11:43 PM
Коментар #93

ОРИГИНАЛНАТА ВАВИЛОНСКА БЛУДНИЦА

От: Ghosttown
Потребител: 29,795

Абсолютно съм съгласен с последните изречения на КрисMJ, в допълнение бих добавил, че нямам намерение да си пусна тази гнусотия и да пълня джобовете, на създалите я отрепки за 5 минути слава, която вече им изтече. Пожелавам им скопостижна и бавна кончина!

--------------------

+Quote Post
Танита
публикуване Mar 15 2019, 03:25 PM
Коментар #94

М-ченце
*

Потребител: 991

Привет!
Хора, то е ясно и от самолет се вижда, че всичко е нагласено и е само и единствено за пари и слава.
Според мен подобни интриги могат да тръгнат само от изфирясалите промити мозъци на тъпите американци. Той за какво последните години не живееше в Щатите...
Ама защото те (създателите на това фиаско) знаят, че простите американци ще налапат въдицата и ще им повярват.
Те са толкова лицемерна нация (даже нация не бих казала дори), толкова са изкуствени, с абсолютно повредени мозъци ...
Съжалявам, може някой да се засегне, но когато отидеш там просто сам се убеждаваш в това. Поне аз така го видях и почувствах.
Та мисълта ми беше, че като цяло не се учудвам на тези (поредни) USA пародии. Учудвам се как що-годе по-нормални хора могат да им вярват и да бълват и да лаят и те в един глас с тях... (например площад Свавейков)...
Не съм гледала филма, нямам и намерение да го гледам, но също и аз като вас се зачудих защо никой от изпълнителите не заема позиция? А семейството, децата му? Губят ми се нещо Парис и Принцовете, не знам...?!

+Quote Post
damita
публикуване Mar 15 2019, 03:35 PM
Коментар #95

B-girl

Предполагам, че децата му изхождат от позицията на това, че колкото по-малко се коментира, толкова по-малко смисъл и стойност се придава на този "документален" филм.

--------------------

+Quote Post
Танита
публикуване Mar 15 2019, 03:51 PM
Коментар #96

М-ченце
*

Мда, най-вероятно е така, damita, но много искам да има възмездие!! Толкова е отвратително това. Как само се възползват от неговата невинност и истинска чиста душа. Не стига, че това го съсипа и уби, а и продължават да му глозгат кокалите!

+Quote Post
damita
публикуване Mar 15 2019, 04:00 PM
Коментар #97

B-girl

Честно казано, не знам какво възмездие би могло да има, при положение че него вече го няма. При подобни клевети винаги остава горчив вкус, защото на практика няма как да се докаже, че не е така както твърдят. Освен ако самите те не излязат и не кажат, че са излъгали, не знам как по друг начин може да се постигне нещо. Така или иначе, радвам се, че хората по-скоро се замислят над театралния спектакъл. Реакцията сякаш е много повече в защита на Майкъл или поне в незаинтересованост.

--------------------

+Quote Post
Танита
публикуване Mar 15 2019, 04:43 PM
Коментар #98

М-ченце
*

Ами единственото, което могат да направят от семейството му, а те го правят - е заведеният иск и съд, това е.

+Quote Post
nik
публикуване Mar 15 2019, 04:55 PM
Коментар #99

М-аниак

За всеки случай медиите са в старото си опиянение и бълват статия след статия, немалко от тях в полза на филма. Според мен трябва да бъде заведено дело и ако съдът отново се произнесе в полза на Майкъл ще е някаква утеха.

--------------------

+Quote Post
nik
публикуване Mar 16 2019, 03:32 PM
Коментар #100

М-аниак

След като изгледах и втората част на филма никога не съм билпо-убеден в невинността на Майкъл по обвиненията в педофилия.

--------------------

+Quote Post

7 страници V  « < 3 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
3 потребители четат тази тема (3 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 24th August 2019 - 02:18 AM