IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

8 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Backstreet Boys, everything about our favourite boys
Kathie
публикуване Oct 13 2009, 09:11 PM
Коментар #1

va-va-voom

Група: M&M фен
Потребител: 769

И така явно момчетата си нямат тема(което е срамно) и реших да им направя.
Надявам се че има фенчета - признати и не толкова признати?!

Това е новото албумче, за който не знаеsmile.gif

А това е гениалното ново клипче на вампирчетата wub.gif

Чувствaйте се свободни да пишете новинки, да поствате нови снимчици и да дискаствате - enjoy!

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Salida
публикуване Oct 13 2009, 09:21 PM
Коментар #2

М-аниак

От: Пловдив
Потребител: 710

Ох, имаше една песен, стара. Даже си я записвах на видео. Нещо за сърцето беше и клипа започваше в една болница?

--------------------

In Madonna I trust!

I found comfort in your eyes

+Quote Post
Kathie
публикуване Oct 13 2009, 09:30 PM
Коментар #3

va-va-voom

Ами явно говориш за Show Me the Meaning of Being Lonely - много силна песен и една от любимите ми техни....въпреки, че за мен песните им не остаряват - още понякога си пускам стари техни албуми...повечето от тях на касетка biggrin.gif

В Show Me the Meaning of Being Lonely точно в операционната сцената се вярва, че е нещо от личните преживявания на Брайън, от когато прекара тежката сърдечна операция, но клипът е много въздействащ.

--------------------

+Quote Post
Salida
публикуване Oct 13 2009, 09:33 PM
Коментар #4

М-аниак

QUOTE(Kathie @ Oct 13 2009, 10:30 PM) *
Ами явно говориш за Show Me the Meaning of Being Lonely - много силна песен и една от любимите ми техни....въпреки, че за мен песните им не остаряват - още понякога си пускам стари техни албуми...повечето от тях на касетка biggrin.gif

В Show Me the Meaning of Being Lonely точно в операционната сцената се вярва, че е нещо от личните преживявания на Брайън, от когато прекара тежката сърдечна операция, но клипът е много въздействащ.

О, да, да, това е... не знам защо помислих, че има "сърце" в името. Благодаря. Иначе харесвам и "The Call" или както там беше. Преди ги слушах, имах една касетка мисля.

--------------------

In Madonna I trust!

+Quote Post
Kathie
публикуване Oct 13 2009, 09:40 PM
Коментар #5

va-va-voom

Мисля, че си си помислила за Shape of My Heart - това е песничката, снимана на сцената в театъра. Оттам ще да си мислиш за сърце. hihi.jpg

А на който му е интересно (надявам се, че има такива) пускам интервюто им за CNN от преди няколко дни...много са сладки тук всички:

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Oct 13 2009, 09:41 PM
Коментар #6

B-girl

Група: Root Admin
От: Варна/София
Потребител: 3

Какво всъщност се случи с Кевин?

--------------------

+Quote Post
Kathie
публикуване Oct 13 2009, 09:49 PM
Коментар #7

va-va-voom

От малкото, което се даде като обяснение пред феновете и медиите бе, че Кевин изпитва нужда да продължи напред, да се развива в други области - да се занимава с театър и кино. Даде изявление за това колко много обича момчета, колко близки са - и мился, че наистина са, но явно е решил да престане с пеенето. Иначе той все още се изявява като модел.
Лично мое мнение си е че групата не загуби много - той и Howie нямат много добри гласове. Ей Джей, Брайън и Ник са тези, които правят песните невероятни.

--------------------

+Quote Post
Salida
публикуване Oct 13 2009, 09:51 PM
Коментар #8

М-аниак

Знам, че не му е мястото, но и NSYNC бяха образи. Имаха няколко добри песни и клипове.

--------------------

In Madonna I trust!

+Quote Post
Kathie
публикуване Oct 13 2009, 09:58 PM
Коментар #9

va-va-voom

Оф, да слушала съм им само тези песни, които са клипирани - и то не всички, но тях много не ги харесвам. Те излязоха и по-късно, а се задържаха и доста по-малко време заедно.

Всъщност BSB ги слушах много като бях малка, после по едно време спрях, но винаги си купувам новите им неща. Не знам някаква носталгия ме тегли...но те продължават да правят хубави песнички, дори и новият албум е с доста по-различно и динамично звучене. Радвам се и че въпреки всички проблеми продължават да пеят заедно. За тях израза Backstreet boys are back, alright! си важи почти винаги. Щом си помислиш, че вече са се разделили и няма начин да пеят отново заедно и те се завръщат>

--------------------

+Quote Post
Salida
публикуване Oct 13 2009, 10:11 PM
Коментар #10

М-аниак

Интересното е, че не ги слушах когато бяха мания, както и Спайс Гърлс. Всички бяха побъркани по тях, но аз не. След като се "разделиха" и двете групи тогава слушах момчетата. Спайс Гърлс така и не съм слушала нещо от - до, като албум и т.н..

--------------------

In Madonna I trust!

+Quote Post
Mr.Killer
публикуване Oct 14 2009, 12:11 AM
Коментар #11

I fight because I have to

От: София
Потребител: 62

Kathie, You made my day!!! lmaosmiley.gif
В началото, като се пръкнаха с "We've Got it Goin' On", не ми бяха особено симпатични.
Но "Quit Playing Games" беше песента, която ме направи техен фен за вечни времена.
Много, много яка. Обичам я много и до ден днешен.
Харесвам почти всичките им хитове от тогава насам.
Особено топли чувства към "As Long As You Love Me", "All I Have To Give", "Show Me The Meaning Of Being Lonely", "I Want It That Way", "Shape Of My Heart", "More Than That", "Helpless When She Smiles"...
Далечни спомени за късен пубертет, мацки и страхотни купони. smile.gif
Едно от първите CD-тa, които си купих навремето беше "Backstreet's Back". wink.gif

--------------------

+Quote Post
Kathie
публикуване Oct 14 2009, 11:30 AM
Коментар #12

va-va-voom

Боби радвам се, че има фенове - помислих, че сама ще си пиша. hihihiaiaia.jpg Незнайно защо в България се смята за нещо срамно да си фен на Backstreet, като че ли са много по-различни от Бритни или Кристина. И аз някъде там започнах да ги слушам - покрай "Backstreet's Back" и оттогава не съм пропускала албум. Още се сещам каква мъка ми беше да се добера до Милениум - тогава в Монтана имаше два музикални магазина, пълни най-вече с българска, сръбска музика и Роси Кирилова и гордо ми заявиха и от двата, че нямали никакво намерение да поръчват Милениум, защото били убедени, че никой няма да си го купи. Тогава да съм била на 10-тина годинки и какъв рев падна да ходим на София, за да си го купя оттам. Накрая мама се съгласи да ме пусне с братовчед ми до Враца и от там си го купих и мирясах .hihi.jpg

А оттогава колко слухове се изредиха за раздели, скандали и т.н че чак се очудвам след толкова години как все още са заедно. Много ме е яд за Белград, но няма начин да се добера дотам. Живея с надеждата, че скоро няма да се разделят.

--------------------

+Quote Post
Salida
публикуване Oct 14 2009, 05:03 PM
Коментар #13

М-аниак

Хахаха, да не съм прочела дума срещу Роси!!! hihi.jpg

--------------------

In Madonna I trust!

+Quote Post
Kathie
публикуване Oct 14 2009, 06:59 PM
Коментар #14

va-va-voom

QUOTE(Salida @ Oct 14 2009, 06:03 PM) *
Хахаха, да не съм прочела дума срещу Роси!!! hihi.jpg

Не, аз нея много си я обичам - имам и всички песни. Просто го споменах защото знам, че по това време го имаше нейния албум с куклата барби/мисля, може и да греша/ и албума с дуетите и с Панайот Панайотов.

Боса по асфалта вървя си,
свиркам си и нищо не търся -
просто детски навик още в мен живее. moonwalk.gif

--------------------

+Quote Post
Salida
публикуване Oct 14 2009, 07:05 PM
Коментар #15

М-аниак

Хахахахха, чувала ли си кавъра й на La Isla Bonita? hihi.jpg

--------------------

In Madonna I trust!

+Quote Post
vortex
публикуване Oct 14 2009, 07:22 PM
Коментар #16

М-че
**

От: Добрич/Strawberry Fields
Потребител: 752

Преди ги слушах,но от години не съм наясно с новите им проекти,ако има такива въобщеsmile.gif

--------------------

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

+Quote Post
Kathie
публикуване Oct 14 2009, 07:34 PM
Коментар #17

va-va-voom

QUOTE(Salida @ Oct 14 2009, 08:05 PM) *
Хахахахха, чувала ли си кавъра й на La Isla Bonita? hihi.jpg

Не, не съм. Даже не знаех, че е правила...трябва да го потърся.

vortex имат доста нови проекти, които си заслужава да чуеш. It's time to catch up smile.gif

--------------------

+Quote Post
Kathie
публикуване Oct 14 2009, 07:39 PM
Коментар #18

va-va-voom

Видеото от интервюто на Брайън с Лари Кинг:

--------------------

+Quote Post
Kathie
публикуване Oct 14 2009, 07:44 PM
Коментар #19

va-va-voom

Backstreet Boys: Swine flu can't keep them down

This morning, I met with 75 percent of the Backstreet Boys (Nick Carter, AJ McLean, and Howie Dorough) while their swine flu-stricken groupmate Brian Littrell rested in his hotel room.

They were supposed to have performed on CBS’ The Early Show, but instead they were gulping tea in their hotel lobby and praying they don’t get sick as well. I asked them about their scrapped PR plans, their new light-hearted outlook on their careers, and why they agreed to be Auto-tuned on one track on their new record, This Is Us. Then I bathed in Purell.

Music Mix: How disappointed are you that you had to cancel your Early Show performance this morning?

AJ: Obviously we’re all bummed out, but there’s not much we can do. We are trying to work around the situation, and at least do the couch on Conan and Jimmy Kimmel. I know we’re not doing Ellen because she’s a little freaked out about the whole thing.

Howie: Germs.

AJ: It sucks. I feel really bad for Brian. The poor guy’s like a freakin’ leper in his room right now. He can’t leave.

Music Mix: You guys worked with several big producers on this record: T-Pain, RedOne, Ryan Tedder. But you’ve also faced resistance from songwriters and producers over the years, right?

Nick: It wasn’t easy. With all the backlash that we’ve had, some people didn’t necessarily want to work with us at first. I called up T-Pain, and I felt like I was just hassling him. I don’t know if he was at a video shoot or something, but I’m like, “Hey, is T-Pain there?” He’s like, “Who’s this?” I’m like, “It’s Nick Carter from the Backstreet Boys.” “Hold on, he ain’t here right now. I’ll have him call you back.” And it was him! I brought it up to him when we were recording. I’m like, “Pain, dog, you remember when I f—in’ called you?” He’s like, “Yeah, man, I’m sorry, I didn’t know what to say at the time.”

Music Mix: This record is a return to the R&B-tinged pop that made you huge in the late ’90s. Why did you ever veer away from it in the first place?

Howie: I think it all stems back to back in the days to when we and *NSYNC were on the same label. You go back and listen to songs like “Shape of My Heart,” those songs that went to that pop/adult-contemporary vein, they wanted to separate the two styles of the groups, and they made *NYSNC more of the R&B group, with the duet with Nelly. We obviously went with the flow. We all knew in our hearts and our souls that it wasn’t exactly the right direction for the type of group that we are. We’re not a rock band.

Nick: When we first got together, what was it that influenced us? It was R&B music. We thought we were black.

AJ: Especially with the huge success of “Incomplete,” people started trying to pigeonhole us in this whole AC [adult contemporary] world. We’re not an AC act. You come to our live show, it’s full of energy. We’re not just sitting on stools singing “Incomplete,” “Inconsolable,” and “I Want It That Way.” But unfortunately, the songs that got released put us in that whole limelight. But now, with the first single off this record ["Straight Through My Heart"] being an up-tempo dance record, it’s opened doors again to a whole new look on us, hopefully.

Music Mix: I was looking at the Billboard Hot 100 today thinking, “Why isn’t ‘Straight Through My Heart’ anywhere on here?”

Howie: We’re wondering that too.

AJ: I think it’s more of a teaser, like knocking on the door: “Hello? We’re still here. We’re not doing what everybody thinks we always do. But now we’re going to smack you in the face with [second single] ‘Bigger,’ and you’re going to go, ‘Oh, okay, now I get it.’” We’ve already got an idea of what the third single can be: “Undone” [co-written and co-produced by Ryan Tedder].

Music Mix: From a PR perspective, it seems like you guys are doing things now that you wouldn’t have done at the peak of your popularity. I saw a clip of Brian running on an underwater treadmill from some show in Spain.

Nick: Okay, this is what’s great about the group now. Now, we’re freakin’ retards. I mean that in the most fun way. Before, we were always so damn serious. It’s just like, it’s freakin’ pop music, you know what I mean? When you talk about TV shows where we’re acting stupid and just having fun, it’s because we really never had a chance to do that. I personally believe when you have that mentality, that’s when things start happening. We’re more approachable. We’re having the time of our life right now, and it’s showing in our music.

Music Mix: What’s the one song each of you would take out of your live set if you had the power?

Nick: “Quit Playing Games (With My Heart)” for me.

AJ: To be honest with you, I would take out “The One.”

Howie: That’s the one I was gonna say!

AJ: And I know exactly which song it would be replaced with: “If I Knew Then.” I freakin’ love that damn song.

Nick: Why don’t we do that?

Music Mix: One last thing I’ve got to ask: As guys who have always taken pride in the fact that you can actually sing, did you have any hesitation about letting yourself be Auto-tuned on the track that T-Pain produced, “She’s A Dream”? Isn’t Auto-tune for people who can’t sing?

AJ: I actually asked for it. I want to bring that effect into our live show. I think it’d be dope.

Howie: That song is a unique song. The first verse and chorus were already written. And there was a dilemma going on between us and the record company because of the word “Shorty.”

Music Mix: Which you sing 11 times in the song. I counted.

AJ: That’s awesome.

Howie: And we’re a bunch of white kids, and it’s not exactly the thing you normally hear from us. But that’s why we said the Auto-tune works, because we want people to know this is a T-Pain song. It’s his influence. It’s not us trying to write out “Shorty” and be something else.

Nick: Now we all say “Shorty” to each other.

--------------------

+Quote Post
Kathie
публикуване Oct 14 2009, 09:19 PM
Коментар #20

va-va-voom

This is Us debuts at #9
After only three days of sales, Michael Bubl's "Crazy Love" opens atop the Billboard 200 chart with 132,000 copies, according to Nielsen SoundScan, giving the pop singer his second No. 1 album.

Bubl's last set, 2007's "Call Me Irresponsible," debuted with 212,000 at No. 2 before moving to No. 1 the following week. "Crazy" is the artist's third top 10 album, as his second studio set, "It's Time," debuted and peaked at No. 7 in 2005.

The release of "Crazy" was pushed up from its original date of Oct. 13 to Friday, Oct. 9 -- likely to capitalize on Bubl's chat and performance on the "Oprah Winfrey Show" that same day. Because SoundScan's tracking week ends at the close of business on Sunday evening, Buble's opening frame is all the more handsome, since it only had three days of availability.

Rock legends Kiss crash in at No. 2 with new Wal-Mart-exclusive studio album "Sonic Boom," selling 108,000 copies. It is the band's highest-charting album ever, and the 108,000 opener is its second-best sales week since SoundScan began tracking data in 1991.

Kiss' previous chart high came with 1998's "Psycho-Circus," which debuted and peaked at No. 3 when it bowed with 110,000. "Psycho's" opening frame is also the group's best SoundScan sales week.

Country kingpin Toby Keith notches his tenth top 10 album on the Billboard 200, as his "American Ride" drives in at No. 3 with 90,000. The set's arrival at No. 1 on the Top Country Albums chart also gives Keith his 8th topper on that list.

Backstreet Boys net their seventh consecutive top 10 album on the Billboard 200 with "This Is Us," starting at No. 9 with 42,000. The quartet's last effort, 2007's "Unbreakable," entered and peaked at No. 7 with 81,000.

Last week's No. 1, Barbra Streisand's "Love Is the Answer," falls to No. 4 with 75,000 (down 58%) while Jay-Z's "The Blueprint 3" moves up one notch, to No. 5, with 65,000 (down 27%). Mariah Carey's "Memoirs of an Imperfect Angel" slips four spots to No. 7 with 54,000 (down 68%) while Miley Cyrus' "The Time of Our Lives" climbs three spots to No. 8 with 47,000 (down 14%). Rounding out the top 10 is Breaking Benjamin's "Dear Agony," which moves down six places in its second week (41,000; down 69%).

Overall album sales in this past chart week (ending Oct. 11) totaled 6.27 million units, down 9% compared to the sum last week (6.87 million) and down 2% compared to the same sales week of 2008 (6.41 million). Year to date album sales stand at 269.7 million, down 13% compared to the same total at this point last year (311.7 million).

--------------------

+Quote Post

8 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 20th March 2019 - 01:37 PM