IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране )

46 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Kings Talk, другите за него
Super_Fen!
публикуване May 9 2007, 05:20 PM
Коментар #41

М-че
**

Група: M&M фен
Потребител: 241

Датата е 26.06 стоя в лоби-бара на хотел в който гостува най-известният дует в България - Каризма и чакам младите звезди. С бърза крачка към мен се задава Миро, подава ръка и шеговито пита: “Кой е директорът на фен клуба на Джако?”. Още с този малък жест на внимание той успя да ми спечели симпатиите, защото малцина са хората с който съм се здрависвал така - стегнато и уважително. След него с плавни и изящни стъпки се задава и половинката му Галя и тя си подава ръката, а на лицето и грейва онази невероятна усмивка, която всички сме виждали в клиповете на дуета. Очите и на двамата са някак необичайно силни, приковават погледите на всеки техен събеседник и създават един ангелски комфорт. Първото нещо което се забелязва при комуникацията с тях е респекта и уважението което имат към всеки. Нямат никакви бариери, максимално директни са в взаимоотношенията, но без грам негативизъм и агресия. С нищо не демонстрират звезден статут, а напротив. Премахват всякаква дистанция (те са разбивачи на стени от всякакъв тип!) и още на втората минута те карат да се чувстваш като най-добрият им приятел. Излишно е да ви обяснявам, че са прекалено компетентни в музикалните теми, а сред любимите им е творчеството на Джаксън. Те го ценят и обичат много, но са наясно и за неговите минуси и недостатъци.

Дами и Господа представям ви мнението за Джако на най-добрият дует в България - КариZма!

От кога слушате Майкъл Джаксън?
ГАЛЯ: Слушам го още от първите му неща, когато разбрах че харесвам музиката и обичам да я слушам по цял ден. Аз израснах с неговите песни, още от времето на “Ain't No Sunshine”(1969 Това е датата на излизане на песента, няма нищо общо с ЕГН-то на Галя!!! ), аз съм на мнение, че никой не е успял да направи по-добър кавар от този на Джако, като мъничък, което доказва само какъв гении е той.
МИРО: Откакто за първи път видях видеото на “Ловък престъпник”(Smooth Criminal 1988)

Какво ви харесва в него?
ГАЛЯ: Той е просто определението за мега звезда. И това обяснява всичко.
МИРО: Начинът по който си мести ханша! Много красиво го прави, наистина, след което с едната ръка се хваща между краката, но няма никакъв сексуален контекст в това!

Кое направи Майкъл Джаксън Крал на поп музиката?
ГАЛЯ: Преди всичко гениалният му талант и това, че е бил благословен от Бог, това е най важното! Също така добрият мениджмънт, но все пак си мисля, че при него е се е получило с много молитви и добри стечения на обстоятелствата. Все пак той е първият негър успял да пробие сред белите и да бъде излъчен по MTV (“Били Джиин” е първото видео на негър излъчвано по MTV - 1982).
МИРО: Добрият маркетинг със сигурност! Много умелите решения. След като прави “Off The Wall”(1980 след две години излиза и феноменалният “Трилър”), решава, че трябва да стане най-продаваният изпълнител на земята, нали всички сме чели тази автобиография, и си казва OK, аз съм пича и трябва да го направя и почва да работи извънредно много. Ние когато за първи път слушахме “Колко ми липсваш” решихме, че няма да стане този номер, продължихме записите още 3-4 дена докато не я завършихме и не я направихме така ка кто на нас ни хареса, ние се сетихме, че той има едно много хубаво изречение, че разликата между песента която е на първо място и песента на второ е времето в което те са работени (Джако също връша “Трилър” за основно преработване)
ГАЛЯ: Сетих се, идеалният пример, … няма друга звезда, която да излезе на стадиона, да прикове вниманието на всички и когато си мръдне пръста да предизвика масова истерия.

Какво бихте го питали, ако се видите с него за 5 минути?
ГАЛЯ: Нищо не бих го питала, просто щях да му благодаря, че ми е направил живота хубав.
МИРО: Бих се опитал да разбера, освен, че прави хубава музика дали е приятен човек, той изглежда екстремално нещастен, незнам защо, ако започнем да си говорим, бих го питал защо е толкова нещастен.

Как очаквате да се развие кариерата на Майкъл Джаксън?
ГАЛЯ: Ами той е постигнал най-големият успех (300 мил. продадени албума), той остави своя отпечатък в историята като съгради поп музиката, отсега нататък му остава само да повтори успеха си, въпреки, че отсега може единствено да получава заслуженото признание и уважение от нас публиката за това което ни е дал.
МИРО: Аз много се надявах, че този албум, ще е нещо много по-различно от това което е. След като последното нещо което издаде приличаше на синтез от всичко предишно си мислех, че ще прибегне до някоя крайност, в смисъл, ще се развие по съвсем различен начин. Новият албум, звучи като всичко старо, мислех си, че Дог Чайлд, които работи по този продукт е вкарал нещо по-интересно, но като цяло много хубаво е премерено всичко, перфектно изчислено за да бъде хит, но пък аз си мисля, че винаги един изпълнител трябва да прави нещо ново, а и той е продуцент на албума, ако беше се откъснал от всичко до сега и направил нещо ново, то той щеше се завърне както преди, когато ние не можехме да очакваме каква изгъзица, просто това е думата която ми дойде първа..., ще чуем в неговите неща. Той може да бъде много по екстравагантен и да покаже неща което никой не е виждал и очаквал.

Коя е любимата ти песен от албума?
МИРО: Пилотният сингъл “Ти разби моя свят” (You Rock My World). Много обичам да я пея на Галчето и да я шляпам по дупето, тя особено мрази вторият елемент.
ГАЛЯ: “My live will never be the same”(пеейки...) пляс. Аз много обичам музиката му, когато беше мъничък, харесвам много този период.
МИРО: Аз много страдах, когато излезе видеото на Ти разби моя свят, защото чаках да излезе това видео толкова дълго време, чаках и албума, който трябваше да е невиждан и в един момент много се разочаровах, защото бих приел да е едно адски семпло видео, отколкото да бъде семпло и в същото време крещящо. Малко бях разочарован, но като цяло е добре, остарял е, човек неможе да се пребори с това.
ГАЛЯ: Гледах когато Марая Кери спечели Световните музикални награди, за изпълнителка на хилядолетието, тя е на 30, не знам дали ги има, а той е постигнал всичко, дал е на света дължимото и сега му остава да си прави неща за свое удоволствие или да слезе от сцената достойно. (2000 година “World Music Awards” дадоха нагада на най-продаваните изпълнители на хилядолетието: Майкъл Джаксън и Марая Кери)

Подражавате ли му?
ГАЛЯ: Най малкото, аз лично съм се повлияла от начинът по който той е пял, това ми беше основната стъпка от научаването ми да пея. А за подражаването, той е участвал в създаването на основните начини да предизвикаш интерес, и да задоволиш капризите на публиката, така, че в този контекст - Да.
МИРО: По скоро е много добър пример.
А сега се сетих нещо много заб авно, тъкмо си търсех пластичен хирург, съвсем сериозно, не се шегувам, това досега не съм го казвал, трябваше ми да се оправя малко, но тъкмо тогава излезе новото видео на Джако и видейки как се е отразило това на него се отказах да правя каквито и да е било корекции върху себе си. Докато си млад, те биха стояли добре върху тебе, но като мине време и остарееш осъзнаваш, че нещо не е наред.
Сега направихме едно парче за Сантра, което е в стил Джако, никога нища не е звучало по-Джако в световен мащаб, сега остава да се уговорим, какво, кога и дали да го пуснем на сингъл. (Надяваме се!)

Вашата “Колко ми липсваш” Звучи като “Break of Dawn” и “Heaven Can Wait” (Песни от “Непобедим”) , има такава триизмерност в нея.
ГАЛЯ: Уааауууу!
МИРО: Не, не тогава дори не бяхме чували тези песни. Може би се опитахме да направим Джако, един такъв...след време. Примерно съм си представял, че така ще звучи Джако след време (и да Каризма демонстрират грандиозен усет Джако действителност се е насочел кам тази мелодика, която те са търсили).

Е, справили сте се чудесно, наистина това което представяте е новата концепция на Джако за това как трябва да звучи една балада. (Песните не звучат еднотипно, просто се забелязва едностилие - на свръх ново триизмерно звучене.)
ГАЛЯ: Това ние работата.
МИРО: Ако Майкъл е здрав и всичко е наред, следващият му продукт ще е върхът! Убеден съм!

E, надявам се, че се убедихте в точността на моето представяне на дуета!

За Галя и Миро!!!

Благодаря Ви приятели! Радвам се, че правите нашият локален (България) свят по-добър, нравствен, духовен и красив.

Искам и вас, като Роро, да помоля, да отворите съзнанието си и да изслушате Непобедимият албум, отново (особено това важи за Галя). Неможе да си позволите да правите музика от ново поколение на базата на интуицията си, а да не разбирате паралелната на Джако. Попрочетете секцията за албума ако се видите със свободно време. Бъдете себе си, не допускайте чуждите мнения да създават вашето и бъдете все така новаторски настроени, без бариери в съзнанието си. Нека Бог да ви благослови и дари с време, за да изпълните вашите многостранни идеи.

ПС.: Надявам се, че съм успял да ви убедя в моята музикална компетентност, особено ако сте видели, вече, секцията за Непобедим, но повярвайте ми, приятели, аз не коментирах 2 седмици албума (Непобедим), защото той не е като другите музикални продукти, и ти носи удоволствие само когато го разбереш изцяло. А, ако има хора способни да изпаднат в екстаз от новаторската истина в България, то те са КариZма, Сантра и Роро!

Дог Чайлд: “Има само един продукт, който ме кара да бъда горд, че живея на този свят, в това уродливо време, а той е “Непобедим”, на Майкъл Джаксън! Благодаря на Бог, че ми даде възможност, да сложа и моя отпечатък на този албум. Света, ще разбере какво е направил Джаксън едва след около 20 години, ако до тогава всичко е стигнало до неговото ниво.”

Еминем: “Никога до сега не съм си намалявал уредбата, това е твърде много за мен! Джаксън, определено не е пестял звуци и пластове. Завръщането му ме кара да бъда доволен, че не всичко е прецакано и лишено от идея!”

материал на Стоян Стоянов

© http://www.mjfc.hit.bg Всички права запазени. Снимките са миксирани от SS Style

Copyright © 2001-2004 http://www.karizma-bg.com All rights reserved

--------------------
Всичко е една лъжа ... ето я истината - пред вас е ....
Go to the top of the page

+Quote Post
Super_Fen!
публикуване May 9 2007, 05:22 PM
Коментар #42

М-че
**

Потребител: 241

Toва става ли за темата ??? duh1.jpg
worried.gif ако не става ... suicide_anim.gif

--------------------
Всичко е една лъжа ... ето я истината - пред вас е ....

+Quote Post
damita
публикуване May 13 2007, 07:59 PM
Коментар #43

B-girl

Група: Root Admin
От: Варна/София
Потребител: 3

“Michael Jackson doesn’t need to “come back.” He’s the king. He will always be the king," said Chuck D of Public Enemy. "He’s already proven that. That’s like saying Paul McCartney needs to make a comeback. He was a Beatle. You don’t need to “come back” after you’ve achieved that level.”

--------------------

+Quote Post
RockTheBoat
публикуване May 13 2007, 10:13 PM
Коментар #44

М-аниак

Потребител: 21

Chuck D винаги казва готини неща за Майк. IPB Image

--------------------

+Quote Post
Janet
публикуване May 14 2007, 08:24 AM
Коментар #45

the walking dead

Потребител: 26

Цитат(RockTheBoat @ May 13 2007, 11:13 PM) [snapback]93332[/snapback]

Chuck D винаги казва готини неща за Майк.

да...

Ето какво мисли Амери:

RnB Singer Amerie Wants Michael Jackson Comeback

RnB beauty Amerie is tipping pop superstar Michael Jackson to make a spectacular comeback.

Jackson hasn't released any new music since his trial two years ago - but Amerie is convinced the 48-year-old has much still to offer. She says, "I totally think Michael Jackson can make it again if he has the right record - it's all down to a hit track and it doesn't matter how long they have been away."

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване May 14 2007, 09:32 AM
Коментар #46

B-girl

Всички го очакваме... ВРЕМЕ Е!!!! icon_mj1.jpg

--------------------

+Quote Post
Janet
публикуване Jun 9 2007, 09:10 AM
Коментар #47

the walking dead

не знам вече за коя тема е това... duh1.jpg

During his set at Hot 97's Summer Jam on Sunday in East Rutherford, New Jersey, Chris Brown pulled out a red jacket similar to the one Michael Jackson wore in the "Thriller" video, donned a sparkly white glove and paid homage to the King of Pop.

Instead of imitating Jackson onstage, Brown might soon get to perform with him. Brown is trying to get MJ to sing on a Will.I.Am-produced track that would appear on the teen sensation's second album, Exclusive, due August 28.

"He called me for my birthday, and I told him we should do a song," Brown said. "He was up for it.

"Man, it was crazy," Brown continued. "He actually spoke to me like a regular person, and he was like, 'I like your music.' He said his favorite song was 'Shorty Like Mine' that me and Bow Wow did. I appreciated talking to him."

^ ^ ^
Майкъл за другите hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Jun 9 2007, 01:53 PM
Коментар #48

B-girl

Хи-хи, супер. Крис Браун правеше MJ medley когато подгряваше Бионсе в Австралия. smile.gif

--------------------

+Quote Post
RockTheBoat
публикуване Jul 6 2007, 09:58 PM
Коментар #49

М-аниак

Крис Корнел (преведено е от немски):

Chris Cornell doesn't like the way the media is treating Michael. He just loves the king of pop. He told FHM-magazine (it's a magazine for men): "If he's on top or not, why bother about that? Jackson is and will always be a good musician, although he wasn't always lucky in the past. He'll always be an icon. I heard that he's working on a new album right now. If he ever needs help he can call me anytime."

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Jul 6 2007, 09:59 PM
Коментар #50

B-girl

Кой беше Крис Корнел? blush02.gif

--------------------

+Quote Post
Janet
публикуване Jul 6 2007, 10:34 PM
Коментар #51

the walking dead

Вокалистът на Audioslave mjcrossed.jpg , направи кавър на Billie Jean скоро.
Ето го :

--------------------

+Quote Post
RockTheBoat
публикуване Jul 6 2007, 10:37 PM
Коментар #52

М-аниак

^^ Да, също и екс-вокалист на Soundgarden. Каваърът му на Billie Jean е страхотен! Препоръчвам ви да го чуете, ако не сте. Беше сложен тук някъде из форума.

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Jul 6 2007, 10:40 PM
Коментар #53

B-girl

Цитат(RockTheBoat @ Jul 6 2007, 11:37 PM) [snapback]135800[/snapback]

^^ Да, също и екс-вокалист на Soundgarden.

Taка вече го разпознавам. Аз съм от старото поколение... hihi.jpg

--------------------

+Quote Post
RockTheBoat
публикуване Jul 6 2007, 10:48 PM
Коментар #54

М-аниак

Ето кавъра му на BJ:

http://www.youtube.com/watch?v=AgDoru9qxdA

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Jul 6 2007, 10:53 PM
Коментар #55

B-girl

Цитат(RockTheBoat @ Jul 6 2007, 11:48 PM) [snapback]135810[/snapback]

Ето кавъра му на BJ:

http://www.youtube.com/watch?v=AgDoru9qxdA

Настръхнах! Жесток е!!!!

--------------------

+Quote Post
RockTheBoat
публикуване Jul 7 2007, 12:00 AM
Коментар #56

М-аниак

Нали? Това е един от няй-яките MJ кавъри.

--------------------

+Quote Post
Janet
публикуване Jul 7 2007, 08:47 AM
Коментар #57

the walking dead

Абсолютно!
Аз предпочитам Крис като част от Audioslave. Много ги харесвам!:) Парчето му от саунтрака на последният Джеймс Бонд е добро.

--------------------

+Quote Post
jaco12
публикуване Jul 7 2007, 10:00 AM
Коментар #58

М-аниак

От: Sofia
Потребител: 275

много е яко аз преди сам го 4увал по mj tunes

--------------------

+Quote Post
damita
публикуване Jul 10 2007, 12:18 AM
Коментар #59

B-girl

Въпрос: Харесваш ли бой банди?
Бионсе: Да.
Въпрос: Коя ти е любимата?
Бионсе: Michael Jackson and the Jackson 5.

blink.jpg

--------------------

+Quote Post
RockTheBoat
публикуване Jul 10 2007, 01:00 AM
Коментар #60

М-аниак

^^Това ново ли е? Защото си спомням, че и преди е казвала същото. Спомням си още, че в едно интервю с Destiny's Child ги питаха кого биха взели със себе си на самотен остров и Бионсе каза Майкъл. laugh.gif

--------------------

+Quote Post

46 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 25th April 2019 - 12:24 AM